Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Leo a funkčnost Navigon mobile navigator

xaries (195)|22.2.2010 11:15
Zdravím všechny!
Chtěl jsem se zeptat jestli někomu funguje na HTC LEO NAVIGON MOBILE NAVIGATOR 7 ?
Pokaždé když ho naistaluju tak se nespustí respektive spustí ale jen jednou.Pak sčerná obrazovka a jako by se zasekl.Pokoušel jsem tam dávat i jiné verze tím myslím zkušební verzi 7.5.0 a také nic.Přitom to má šlapat i na rozlišení u Lea.Tak jestli to někomu chodí tak ať dá vědět.Díky předem
P.S.Doteď jsem používal Sygic
A Jakou Vy?
lnadeb (65)|22.2.2010 11:26
Zdarec, Navigon na HD2 funguje. Mám tam verzi MN7.4.2Build802-PDAv27. Jede pouze na šířku, přepnout na výšku to v téhle verzi nejde a zobrazení se mi moc korektní nezdá. Pak je nutné upravit nějaký soubor aby se program spustil z karty a dále upravit něco ohledně příjmu GPS. Vše najdeš na foru Mio-Treo.

xaries (195)|22.2.2010 11:29
To ze mi to skače do lanscape modu to už jsem se všiml taky ale že mi to pak zamrzne.Tím že se ti nezdá korektní robrazování tím myslíš co?A v navigonu jsi zkoušel převrátit obrazovku na výšku nebo ne?Nebo to nejde?!
xaries (195)|22.2.2010 12:10
Tak bohužel mi nejde ani tato verze.Ještě mě napadlo jakou používáš Romku?
lnadeb (65)|22.2.2010 13:33
Romku měním do týdne x krát a funguje to na všech. Po instalaci musíš provést restart, do souboru NavLoader.cfg musíš zadat cestu na kartu:

vlez do adresáře Navigon a tam najdeš soubor NavLoader.cfg. Ten edituj a najdeš tam řádek:

ShellPath \Storage Card\Navigon

změň Storage Card za označení karty v tvém zařízení

Na kartě musíš mít pouze složku Navigon a v ní už samotný soubory programu a do složky, kde jsou mapy, musíš nahrát *.nfs soubory.

Jinak chápu, že si to chceš vyzkoušet, ale myslím, že mnohem lepší a bezproblémová navigace pro HD2 je Igo8.
xaries (195)|22.2.2010 15:09
Díky už to jde ale prdím nato pokavaď to musím zadávat takhle!Ten landscape mod se dá vypnout v registrech.To jsem se dočetl....
Myslel jsem si že už je udělanej Navigon 7 na toto zařízení.Budeme muset holt ještě počkat.Romky taky střídám jak fusekle:-)
Jinak já používám Sygic!Po naší vlasti nemá chybu.V červnu jsem jel na sever najel jsem zhruba 7-8 tis km a testoval jsem Tomtoma 7,Igo 8,Sygica a Navigon 6 a musím říct že právě Navigon byl nejlepší.Používal jsem mapy Q3 k Navigonu.
draagon_ce4you (4)|22.2.2010 15:32
Nazdar.

Takze k Navigonu. Jedina zarucene funkcna verzia, je verzia 7.3.6, ktora je v oficialnej distribucii pre PDA. Na strankach navigonu sa da stiahnut testovacia verzia a mozete si overit funkcnost. Na HD2 slape navigon nadherne rychlo. Jedine s tato verzia ma podporu HD2, ostatne s nou mozu ist, ale nie celkom korektne.

No tak uz navigon ma oficialne pre PDA na stiahnutie verziu 7.4.0, ktoru ma aj na stranke ako 30 dnovy trial.
xaries (195)|22.2.2010 19:32
Asi jsem slepej jak patrona ale nemůžu na stránkách navigon najít 30 denní trial verzi.Jestli můžu poprosit o link.A verzi 7.3.6 nemůžu taky najít.
draagon_ce4you (4)|23.2.2010 22:56
Samozrejme nie je problem.
Tu je na stiahnutie Try&Buy verzia funkcna 30 dni.

http://navigon.vo.llnwd.net/o25/u/eu/website/production/mn7_pda/NAVIGON_MN74_EU.exe

Vela stastia
libor_m (1026)|23.2.2010 23:00
[quote=xaries]Díky už to jde ale prdím nato pokavaď to musím zadávat takhle!Ten landscape mod se dá vypnout v registrech.To jsem se dočetl....
Myslel jsem si že už je udělanej Navigon 7 na toto zařízení.Budeme muset holt ještě počkat....[/quote]

[color=red]1.Pánové, diskuze o nelegálně stažených kopiích SW a jejich dalších modifikacích odporuje pravidlům tohoto fóra.

2. Jak již bylo řečeno, Navigon má na svých stránkách ke stažení trial Mobile Navigatoru. Nemá žádný problém s WVGA. Ovšem chápu, že to někomu může vadit, pokud je to pouze na 30 dní.

3. Toto téma patří do diskuze o navigacích, proto přesouvám.
[/color]

draagon_ce4you (4)|23.2.2010 23:08
Ano, tak ako hovori moderator.
Dufam, ze po odskusani si ho aj niekto kupi.
Momentalne je cena dokonca aj priazniva, a Navigon spravil vela uprav za posledne roky vo svojich softoch a Navigaciach,
takze by sa patrilo ich podporit, lebo je za tym kus prace a ked nechceme aby v buducnosti dobre produkty zmizli z trhu,
tak zacnime trochu rozmyslat. Navigon je jedna z mala firiem, ktora vobec ponuka aj Trial.