Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém se synchronyzací PPC FSC N560

kokiN70 (1)|20.2.2010 16:12
Dobrý den, mám takoví menší problém. Po delší době jsem chtěl připojit své PPC k PC, a navzdory mému snažení se mi to stále nedaří.
Zkusil jsem už všechno co mě jen napadlo. Zkusil jsem i HR a stále nic, zkoušel jsem i různé ActiveSync od 4.1 až po 4.5 a nic.
Jsem už bezradný nevím co dál žádám o radu.

Předem děkuji:)
prtdlacka (179)|21.2.2010 12:41
Operační systém v PC?
Operační systém v PPC?
Jsou nainstalovány ovladače v PC?
Co hlásí systém, nalezl zařízení?
Volba připojení v PPC (USB to PC) je jaká?

Neposkytl jsi žádné informace. Pokud chceš radu, popiš problém. Jinak se tím nikdo nebude zabývat. Že to nefunguje, to se prostě někdy stává...

EDIT: ještě detail - "Tvé PPC" je co za model? To vyrábí Fujitsu-Siemens?
Zdenek Malinsky (9781)|22.2.2010 11:06
Když je název vlákna "problém se synchronyzací PPC FSC N560", tak půjde asi o model N560, co vyráběl Fujitsu-Siemens.;)

Bohužel není popsán problém trošku podrobněji, takže bych doporučil pokusit se syncnout jinak (přes BT,Wi-Fi, IRDa), vyzkoušet jiný kabel, ale hlavně! zkusit jiné USB na PC/ntb a nemít sync.kabel připojený přes USB Hub.
prtdlacka (179)|23.2.2010 08:40
Pravda, jsem "slepejš", N560... :)

Mě jen nastartovalo to, s čím se setkávám téměř denně: "Mě to nefunguje, "něco" mi to píše, co mám dělat?" "Co je to něco?" "Nevím, já to nečetl..."

Těžko pomáhat někomu, kdo se nesnaží pomoct si sám. Takže k vyhodnocení problému jsou nejprve potřeba vstupní data (na které jsem se ptal), pak není třeba střílet naslepo rady. Stačí pak většinou jen jedna a všichni si ušetří spoustu času a nervů.