Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

S2U2 (Slide2Unlock2)

lukbe (73)|19.2.2010 20:09
Používám aktuální verzi tohoto programu a nekdy se mi stává že mi zamrznou hodiny a nemění se je tam proste ten čas kdy jsem zhasnul displej, nevíte někdo co stím..??
Martas09 (63)|19.2.2010 20:13
Netusim jakou mas ROm zda cistou nebo custom ale mrkni na XDA zda nevysla nova verze S2U2 (Slide2Unlock2).
Ja jedu na oficialni ROM2.03 s 2.03 cestinou od sunnysoftu a jsem spokojeny.
Vyzkousel jsem mraky ROM a vsemoznejch pitomosti lae vetsinou nebyly odladene a zbusobovaly jen nestabilitu jinak spolehliveho diamonda,takze asi tak.
lukbe (73)|20.2.2010 11:45
ja mam uplne tu puvodni rom co tam byla v tom telefonu.....
lukbe (73)|25.5.2010 19:41
mohl by mi nekdo zaslat odkaz na nakou oficialni rom a k tomu cestinu a popř i návod jak jí tam nahodit děkuji
baron_cz (74)|26.5.2010 00:34
Oficiální ROM i češtinu najdeš na stránkách Sunnysoftu
lukbe (73)|26.5.2010 07:37
a kdyz je ta romka originální tak jak se tam instaluje..? poslal by jsi mi nakej navod..? jsem v tomto uplná lama :)
baron_cz (74)|26.5.2010 11:55
Návod z ofiko stránek:

Před aktualizací zařízení zazálohujte data. Dříve než spustíte Nástroj pro aktualizaci paměti ROM (RUU), proveďte následující:

* Zkontrolujte, zda jsou zařízení a počítač propojeny synchronizačním kabelem USB. Pokud používáte systém Windows XP®, program ActiveSync® se automaticky spustí a vytvoří propojení. Pokud používáte systém Windows Vista™, program Windows Mobile Device Center vytvoří propojení mezi zařízením a počítačem.

* Zkontrolujte, zda byly ukončeny všechny spuštěné aplikace v zařízení.

* Ujistěte se, že úroveň nabití baterie zařízení je přinejmenším 50%. Kontrolu proveďte tak, že klepnete na položky Start > Nastavení > karta Systém > Napájení.

* Aktualizace může trvat až 30 minut; NEPŘERUŠUJTE proces aktualizace, neprovádějte a nepřijímejte telefonické hovory, neodpojujte zařízení od počítače a netiskněte žádná tlačítka, dokud nebude proces dokončen.

Jakmile bude nástroj RUU stažen, spusťte aplikaci na počítači a postupujte podle pokynů.

Návod na instalaci češtiny ( lokalizace ) máš popsán na stránce Sunnysoftu pod tlačítkem "Information"