Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blbne HTC 9090

Hacker24 (4)|18.2.2010 13:45
Ahoj mám problém s timto mda. Odesla baterka a od te doby dlouho lezel v supliku. koupil jsem novou baterku. Kdyz je na nabijecce tak se rozsviti nabehne do kalibrace displaye ale nic nejde delat a po chvili se restartuje. to same dela na kolibce. bez nabijecky ho jinak nezapnu. Nevite nekdo co s tim? dekuji
logi7707 (8)|18.2.2010 16:10
zdravim ja osobne bych provedl Hard reset
Hacker24 (4)|18.2.2010 16:21
No kdyz to udelam namehne tam jen nahore SERIAL a dole v2.06 a nic vic delat nejde
Pavel Koza (4761)|19.2.2010 00:05
No jestli tam svítí to, co jste psal, tak podle mého názoru neděláte HW reset, ale přepínáte zařízení do režimu bootloaderu... Určitě mačkáte správnou kombinaci tlačítek pro HW reset?
Hacker24 (4)|19.2.2010 12:05
Tak to si nejsem jisty. ale nemelo by to mit vliv na to aby sel zapnout ne? zapne se jen kdyz je na nabijecce ale dokola se restartuje
Pavel Koza (4761)|19.2.2010 12:54
Těžko hádat. Při resetu dojde k přerušení nabíjení, takže se ta baterka asi nikdy nenabije. A ten reset může být teoreticky způsoben tím, že to nabíječka neutáhne, to samé se mi stává na MDA Compact, když je baterka úplně prázdná. Zkuste to zařízení neustále vypínat, jakmile se samo zapne... bez displeje by měla být spotřeba nižší a když vydržíte pár minut to hlídat, tak by to pak mohlo být OK... Tedy pokud se to zařízení restartuje kvůli nedostatku energie. A nebo, pokud máte možnost, tu baterku nabijte někde jinde, v jiném zařízení. Nebo použijte silnější zdroj... :) Možností je víc, ale informací málo, tak je to fakt střelba od boku...
Hacker24 (4)|19.2.2010 13:23
Baterii jsem nabil na kolebce ale zadna zmena.