Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hromadné mazaní SMS

zikumndl (15)|17.2.2010 16:23
Mám HTC D2 a nově WM 6.5 a nevim jakým způsobem smazat všechny zprávy, v předchozí verzi 6.1 byla nabídka označit vše a smazat. To ted bohuzel nikde nemuzu najit. Muzete mi nekdo poradit jak na to ?????? dík :)
trumpert (1)|17.2.2010 18:25
Dá se to, dnes jsem to sám objevil. Jen to není snadné vysvětlit. SMS se ukládají do složek a vpravo dole na displeji "nabídka" ... po rozbalení musíš posunout na další stránku a předposlední je "vybrat zprávy" ... po vybrání "vše" svítí dole zase "nabídka" a v ní druhé je "odstranit" ... Tím se přesunou všechny SMS do složky "odstraněno" ... a tu je třeba nakonec stejným postupem vyčistit ...
prokji (199)|18.2.2010 10:06
Přesně : z tabu Sense "zprávy" -další-nabídka-vybrat zprávy-vše,vše níže,několik/umožní v přehledu doručených o/d/značit ťuknutím/-odstranit...
Platí pro ofiko Rom WM 6.5.
Osobně se mi tento způsob odstraňování zpráv jeví šikovnější ,než tomu bylo v 6.1 /tam jsem si často smazal i to, co jsem chtěl zachovat/..
zikumndl (15)|18.2.2010 10:49
Dík moc podařilo se mi to , vůbec sem si nevšimnul že je postraně malá lišta kterou se dá posouvat ta nabídka. yes
prokji (199)|18.2.2010 14:33
Lehce OT : pracuju s telefonem v levé ruce a celkem rychle jsem si vycvičil položení a přítlak palce na displej , takže poměrmě přesně odliším tažení a ťuknutí. Díky tomu a Sense nevytahuju stylus prakticky vůbec/takže ta mrňavá lišta u vícepoložkových menu a to i u aplikací třetích stran - oziexplorer a jiné- , vyplývající ze zvětšené velikosti je/dnotlivých položek v menu - aby byly Touch-Friendly- mě nechává chladnou / - prostě si menu přesunu palcem... Tento způsob používání , pro který má konkrétně TD2 vynikající ergonomické předpoklady/hmotnost,rozměry,tvar,struktura povrchu - kryt baterie mám "pogumovaný" , koupeno na ebay za cca 120,-/ mi vyhovuje , protože si mohu pravou zároveň dělat poznámky ap.