Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sleepsense - aneb jak se vyspat do ruzova

fisik_ce4you (115)|16.2.2010 10:24
Na xda vysla betaverze podobnyho programku, jako je na iPhone, Sleepsense. Program pres noc monitoruje vase pohyby na posteli a podle toho vyhodnoti, kdy je asi nejlepsi cas vas probudit (nastavite si cas buzeni a podle vyhodnoceni vas to muze vzbudit az o 30 min driv, ale nikdy ne pozdejc :) ). Dneska jsem to nainstaloval, takze zitra hura do testovani :). Kdo to chce zkusit, tak tu pak sdelte vase pozorovani :).
Vice info a stazeni na xda foru
mistm (477)|16.2.2010 19:45
to mam spat s mobilem? :-D
fisik_ce4you (115)|18.2.2010 11:21
klidne muzes spat i na mobilu :D. Zkousel jsem to predevcirem, akorat jsem byl trosku napitej a stejne me probudil pritelkyne budik. ale kdyz jsem se koukal na graf, tak to vypadalo zajimave a hlavne ten budici zvuk je fakt prijemnej ... no chce to vetsi testovani :)
felixx (13)|1.3.2010 15:14
Tak jsem vyzkoušel na svém HD2 v noci z pátku na sobotu, buzení nastavil na 12:00 (nechtěl jsem být buzen, jen vyzkoušet běh programu jako takového). Telefon vedle polštáře (se 70% baterky), vyzkoušeno s akustickou odezvou, pak spuštěno. Ráno okolo půl osmé mě vzbudil tón vybité baterky :( , takže jediná možnost použití je s připojenou nabíječkou, což stejně denně nebo obden dělám. Jen se neuškrtit :D
Podle grafu se mi zdá citlivost pohybovýho senzoru nepřiliš velká, stejně tak grafu bych dal větší vzorkování - ve 4 jsem byl vzhůru kvůli lékům, ale asi 3 minuty, z grafu se to jeví jako půlhoďka.
Pokud si ajfounová aplikace nevymýšlí data navíc, aby to vypadalo líp, připadá mi daleko citlivější (iPhone: http://img26.yfrog.com/i/sleepgraphxsu.jpg/, HD2: http://yfrog.com/hthtchd2gj).

Dřív jsem uvažoval i o HW řešení takovýho buzení (tj. klasickej budík s touto fcí), ale odradila mě cena od 2000,- výš.
Zkoušel aplikaci ještě někdo? :?: