Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s namapováním dlouhého stistku v AE Button Plus

Carpenter_ce4you (166)|14.2.2010 00:32
Snažím se namapovat Cyberon Voice Speed Dial na dlouhý stisk levého tlačítka (tj. tlačítko přijetí hovoru).

V AE Button Plus vyberu "Zelené tlačítko telefonu" a nastavím:
- ovládat pomocí AEBPlus
- stisknutí 1x - spustit aplikaci - Telefon
- stisknutí dlouhé (přidržení) - spustit aplikaci - Voice Speed Dial

Bohužel ta druhá část, tj. dlouhé stisknutí nefunguje - program se neotevře.
Zkusil jsem namapovat program na stisknutí 2x - program se otevře OK.

Tj. zdá se, že problém je jenom u toho přidržení tlačítka. Ještě jsem našel v Option - Other Option - "Long Keypress" Mode. Zkusil jsem zaškrtnout tuto volbu, ale žádná změna. Stále nic. Kde je zakopanej pes?
htcjirka (1875)|14.2.2010 12:23
Me toto nastaveni bez potizi funguje,dlouhe podrzeni Zeleneho tlacitka prave na zmineny Voice Speed Dial.
Verze AEbutton 2.6.6
Carpenter_ce4you (166)|17.2.2010 18:01
hmm, tak jsem AE Button Plus zase rychle odinstaloval. Přes noc mi ze 100% baterie zbylo jenom 54%.

Nebyla by nějaká jiná alternativa, jak ten Voice Speed Dial namapovat? Nebo nešlo by to přímo v registrech?
htcjirka (1875)|17.2.2010 18:10
AEbutton ti to urcite nezpusobil,pouzivam ho taktez a zadny odber nezpusobuje,pokud jsi ho nenaistaloval na kartu,coz by byl ten nejvesi nesmysl.
Na xda jsou o tom rozsahle diskuze,nejvice je podezdrivan G-alarm apod.
tortoise (546)|17.2.2010 18:43
Já také aebutton plus (originál) používám a nemám s ním jediný problém.
Carpenter_ce4you (166)|17.2.2010 23:39
ok, zkusím přeinstalovat a dát mu druhý pokus

EDIT:
Tak si nemůžu pomoct. Testoval jsem to několik dnů. S nainstalovaným AE Button Plus baterka vydrží podstatně méně. Po večerním dobití do 100% má ráno baterka sotva přes 70%. Jakmile AE Button odinstaluju, ukazuje ráno baterka okolo 90%. Po nabití jsem ještě vždycky udělal reset, aby spotřeba baterie nebyla ovlivněná zabranou pamětí, nebo tak. Suma sumárum s AE Button PDA vydrží tak 1-2 dny, bez něj 3-4 dny.
Jess_ce4you (61)|8.11.2010 17:20
Ahoj, ktore tlacitka sa daju namapovat s aebutton na HD2