Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 76

Téma: Oficialni ROM s TouchFlo 2.5

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo, dnes jsem si toho taky náhodou všim, už jsem to psal tady ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

Pro ty co chtějí stahovat a nejde jim to: ht95tll00196

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

zajímavé, to jsem zvědav jestli se pochlapí v sunnysoftu, přeloží to a dají na své aktualizační stránky. Mimochodem, jaké máte s tou rom zkušenosti?

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

zkoušel jsem jí hned jak unikla na web před cca 3 týdny, je to rychlé, svižné a bylo by to super, kdyby měl TP2 tak o 40 MB RAM víc. Vzhledem k tomu, že tam jsou nové verze Opery (9.7) která papá trochu více a Sense 2.5 taky není k RAMce zrovna nejšetrnější, je po SR volné cca 75 MB RAM a to se celkem rychle smrskává, takže ve finále začně systém killovat aplikace.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Takže na http://www.sunnysoft.com/htc/ máme novou ram lokalizovnou v češtině.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Tak se kluci pochlapili no, leč počkám asi až někdo z Vás otestuje. Momentálně jsem s Sence2.1 celkem spokojený. I když nevím v čem všem se kromě homescreen liší (nemá někdo nějaké srovnávací video??)

Budu rád za srovnání stability a rychlosti pokud někdo bude přecházet z oficiální Sence 2.1 romky na tuhle novou. Předem díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Ja som si uz stiahol zo sunnysoftu je to: RUU_Rhodium_S2_HTC WWE EastEurope_2.07.401.1_Radio_Rhodium_4.49.25.91_Sig ned_Ship
    a hned ako sa mi vrati masinka zo servisu to tam prasknem... dufam ze nebudem lutovat :-)
    apropo verim ze uz vychytali muchy s GPS - oneskorenie je dost na nervy. Aj ked som editoval registre podla xda nejak to nepomohlo...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

A mohl by nekdo vyzkouset A2DP? Presedlal jsem do jineho vozidla a to radio neumi MP3, ale da se k nemu pripojit A2DP modul a pak prehraje co se na nej posle.
    Ovsem vetsinou jsem koukal ze TP2 má s A2DP problemy, tak nevim jestli ten modul za 2000 kupovat....

Prosim kdo ma nejake zkusenosti, budu velice vdecny. Dekuju

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Ahoj,
    nemohl by mě někdo nakopnout jak vyextrahovat caby z oficiální češtiny Sunnysoftu?

Instalace češtiny mi nefunguje, po hardresetu mi nedoinstaluje češtinu a skončí Errorem. Nainstaloval jsem demo ze Sunnysoftu, ale ta je dělaní pro Sense 2.1 a ne Sense 2.5, takže je docela nedokonalá...

Vyextrahoval jsem s instalačky Sunnysoftu 2x caby (data1.cab a data2.cab), ale ty nejdou nainstalovat, hned to skončí chybou...

Děkuji :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Zde bod 31.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Super, funguje.

Děkuji :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

mal som originalnu ROM 1.86.401.1 (67102) WWE a uz som natiahol novu oficialnu ROM WWE EastEurope_2.07.401.1_Radio_Rhodium_4.49.25.91 a zatial musim povedat po par dnoch testovania, ze je rychlesia, hlavne sa tak neplni pamat, odstranili sa niektore bugy napr. z opery (pri scrolovani sipkami nepreskaoval kurzor po linkach, nacitavaju sa activesync zosynchronizovane oblubene polozky), na home screen v sense su 3 rychle spustenia plus dalsich 6 po potiahnuti smerom hore. pridana zalozka tweeter - skoda ze nie fasabook napr., odstranena polozka programy- skoda. vylepsil sa vykon emailu- subjektivne sa mi zda ovela rychlejsie otvaranie kontextovych menu s polozkami send/receive. tools... aj co sa tyka synchronizacie s imap sa mi vidi rychlejsie spracovanie poloziek mailu. bug s gps neodstraneny. stale je napriklad v tt velke opozdenie.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Takze pred par dny jsem riskl prechod na tuto rom a zde jsou me poznatky. Celkove to nevypada spatne, ale chybi mi nektere veci, na ktere jsem byl zvykly v predchozi verzi, napr. zobrazit vsechny sms stejne jako mejly, nebo zalozka programy, kde si zobrazim vsechny nainstalovane programy a najde se spousta dalsich. Dalsi negativum: velka zatez na system, nikdy jsem nemel problemy, ze by se mi tel seknul, dnes se to stava tak 2x denne, kdyz si spustim skype a navigaci a k tomu mi nekdoo zavola, je konec, zajisteny reset. Takze zaver, pravdepodobne prechod na predchozi verzi, i kdyz mozna jeste pockam par dni, jestli neuvolni neco noveho.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Můžete sem někdo hodit screen jak vypadá Home screen té ofiko verze ROM? jde mi o to, jestli je tam i počasí, jako to bylo u té verze před a nebo jestli musím do záložky počasí abych věděl jak má být. Další věc je, jak je řešena záložka People, byl jsem zvyklý na tu velkou fotku a pod tim na odkazy na novou sms,mail, volání atd. Jak je to řešeno teď? Díky za odpověď

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

mr.roger dnes som vyskusal ako si pisal ze ti to mrzne trha ked mas pustenu navigaciu chat a k tomu volanie... mal som pusteny skype cez edge, tomtom7 a dotoho som si zavolal a v pohode vsetko este som sa preklikaval cez tt a skype a stale vsetko slo tak ako ma dokonca v tt ked som si prilozil tp2 k uchu fungoval senzor a vypol displej. takze mne to v funguje ok...
    jurcax zalozka people vyzera uplne inak. je to matica 3x3 resp 5x5 a je tam foto s menom a pripadne male f ze je foto z fasabuku... chybajuca zalozka programs sa implementoval priamo na uvodnu stranku a tweakmi vies upravit defaultne 3 ikony na 4 alebo aj 5 vedla seba... velmi sikovne... podla mna je ta nova rom v zasade ok... myslim ze zatial som nemal problem.

inak v mailoch funguje hotkeys... asi som nic prevratne neobjavil ale pri podrzani H sa zobrazi zoznam hotkeys. velmi uzitocne....

dalsi moj postreh: tato verzia ROM je asi viac narocnejsia pretoze mi bateria na jedno nabitie vydrzi menej ako s povodnou...
    je tu aj maly problem: nefunguju albumy v facebooku. zacne nacitavat fotky a nezobrazi. uz som doinstaloval aj oficialny fix ale problem sa nevyriesil...

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC TouchFLO 3D v2.6
    Od partyk v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 04-09-2009, 20:38
  2. TouchFlo 2D - TouchFlo pro všechny PPC
    Od gulii v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-09-2008, 18:20
  3. TouchFLO