Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poškrábaný displej

lukbe (73)|11.2.2010 11:31
U diamonda mam poškrábaný displej dá se to nák vyleštit..? četl jsem že trebe zubní pastou ale to sem zkusil a nevidel jsem rozdil. Pak také pry je naka pasta Displex máte sní nekdo zkušenosti nebo máte zkušenost s něčím jiným u tohoto telefonu..??
Zdenek Malinsky (9781)|11.2.2010 13:08
To je otázka do pranice....záleží, jak moc jsou škrábance hleboké. Pokud hodně, žádný výbrus nepomůže a naopak se může nadělat více škody, než užitku. Trošku jdou vyretušovat slabé, tenké a hlavně ne moc hluboké škrábance. Jsou na to speciální pasty, mě se osvědčila dětská zubní pasta Perlička. Je třeba dosti dlouho leštit, tlačit přiměřeně a hlavně dávat pozor, aby se pasta nedostala i tam, kam nemá.

Ono je to možná zbytečná práce - mám na Treu displej dosti ošoupaný, ale je to vidět jen při vypnutém displeji a jen z určitých úhlů pohledu. Pokud je displej zapnutý, ničeho si nevšimneš.
lukbe (73)|11.2.2010 13:51
tadyto je videt taky pri vyonutom displeji a nebo pod určitym uhlem a nebo taky jak se presto prejede stylusem tak je to trochu cítit no
Cfontaine (22)|11.2.2010 15:14
Záleží na těch škrábancích, osbně s krycími pastami dobrou zkušenost nemám, stojí kolem 200 kč a efekt skoro žádnej, lepší je zubní pasta jak psal Zdeněk...
Ale fólie na display taky lecos schová, pokud to nejsou větší škrábance...
lukbe (73)|12.2.2010 12:25
ještě jsem nekde cetl že se dá to přední sklíčko vymenit je to pravda..?? a popř. kde se da sehnat..?
Cfontaine (22)|12.2.2010 22:11
je to pravda, koukni se na MNSHOP.cz, kdzž to tam nenajdeš, napiš jim mail a oni ti to seženou.