Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Radio

DaSheR-CZ (20)|10.2.2010 23:08
Chtel jsem se zeptat ostatnich majitelu tohodle stroje, jaka je podle Vas nejlepsi verze Radia.. nemel jsem nikdy cas to moc resit, ale mam tam verzi od Laurentiuse a je tam neskutecne prodleni pri zvednuti hovoru.. aspon pro me je to dost.. nekdy 1-2 sekundy. Mate nejake lepsi radio, rad bych flashnul, ale nenapada me, ktere vybrat.. mam t-mobile. diky :-)
Helle_ce4you (34)|11.2.2010 03:10
Změnit rádio je otázkou max. 5 minut. Stahni si 17,14,13 a vyzkoušej, které je pro Tebe nejlepší.
Hlavní problém je v tom, že na každé romce funguje nejlépe něco jiného.
lula_ce4you (57)|11.2.2010 09:38
Ahoj , já jsem si to přenastavil v HD Tweaku - pokud ho máš nainstalovaný. V telefonních hovorech 1.6 vyzvánění - rychlé vyzvanění a 1.7 prodleva vyzvánění - bez prodlevy.
Čas přijetí hovoru se zkrátil. Snad jsem ti pomohl. Uložit. A raději na závěr softreset.
karlosmikos (36)|16.2.2010 17:33
Ahoj nevíte náhodou jestli můžu flashovat rádio i s USPL? nebo je třeba mít natvrdo HardSPL
DaSheR-CZ (20)|18.2.2010 15:30
ahoj, neslo mji o prodlevu mezi prichozim hovorem a zacatkem vyzvaneni, ale o prodlevu, kterou mam mezi prijmutim hovoru a "aktivaci" mikrofonu. vzdy musim pockat cca sekundu - dve, nez zacnu mluvit, protoze me po totu dobu druha strana neslysi..