Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co se stane,když...

maran (45)|9.2.2010 20:22
Co se stane,když na HTC touch HD zcela vybiji baterku.Jsou asi tři možnosti,
a)nestane se nic závažného,max přijdu o neuzavřené soubory respektive o neuložené změny v dokumentech-jako na PC
b)nestane se nic,jako u klasického mobilu
c)přijdu o data a programy v zařízení(ne na kartě)to se mi stalo na iPEQu s PPC z roku 2002

Potřeboval bych zformátovat baterii,nějak nevěřím ukazateli stavu baterek,dnes jsem chtěl mobil co nejvíce vytřískat,s wifi a E to ke konci od 20procent šlo asi po minutě 1 procento na 2procentech se to ale zastavilo a drželo to asi 5minut,to jsem ale neměl čas dál zkoumat a tak jsem ho dal nabít.Díky za radu co se stane když...:)
Zdeno_ce4you (291)|9.2.2010 20:43
A) je správně
maran (45)|9.2.2010 20:45
Takže se toho nemusím bát,moc děkuji.Dofám že je to na beton,tobě se to už stalo???
maran (45)|9.2.2010 20:45
Takže se toho nemusím bát,moc děkuji.Dofám že je to na beton,tobě se to už stalo???
Cfontaine (22)|9.2.2010 21:11
Vyždímal jsem baterku do sucha u: HTC kaiser, Cruise, Touch pro, Samsung Omnia, SE Xperia X1 a nikdy se nestalo nic.
První uvedená možnost je správně.
maran (45)|9.2.2010 21:12
Díky moc
Zdenek Malinsky (9781)|9.2.2010 21:42
Je to myslím dobře vysvětleno třeba zde.
Opravdu se netřeba bát při úplném vybití ztráty dat. Tedy pokud náhodou nedojde k poruše hw. Takže pravidelné zálohování nikdy nezaškodí.

ad baterie - Li-Ion, Li-Pol apod. baterie formátovat prakticky nepotřebují, nevadí jim časté dobíjení, naopak nemají rády vybíjení blížící se nule.