Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problemy SMS, Aplikace V nabidce Start a rychle volby

ReznikCZ (9)|7.2.2010 13:13
Ahoj, co se tyce touch HD2 tak mam problem nebo spis me sve ze sms ve forme chatu nacita vsechny sms k danemu cislu no a kdyz jich je pres 20 aplikace nacita seredne pomalu a do te doby odmita psat. Dale obcas se mi stane ze querty klavesnice pise pouze cisla ( zkracena querty) a az znovu vyvolani klavesnice zpusobi ze zacne fungovat. . .Co me dal stve je ze nabidka Start nabidne jen zlomek programu, ktere ma zarizeni nainstalovane(normalne jde spustit program jen pres prohlizec souboru ci total commandera ve slozce windovs) a stve me ze treba ve slozce start nejde aspon rucne vytvorit zastupce. Dalsi veci je ze prohlizec souboru nacita slozku windovs stejne rychle jak tisic sms :(. .
Mam rad sms formou chatu jak tomu byvalo u diamonda 10 zprav a tlacitko nacist dalsi neni na to program?. .
dale jak upravit nabidku start aby tam byly vsechny aplikace?
A jak v nabidce quick lunch odstranit ikonu ktera po odinstalaci nejde odstranit? upozornuji ze jen jedna ikona nejde zbytek odstranim pres odebrat rychle odkazy (chyba: cast aplikace nelze najit obnovte . . )
diky vsem Leo je neuveritelne rychli ale wm 6.1 ze Sence se mi na diamondu libi vic. . 6.5 je prehledna ale spousta moznosti nastaveni je bud slozite skryta nebo neni pristupna
Jirka 10 (10)|8.2.2010 20:14
Ahoj,
nemam odpvědi na všechno , ale co se týče nabídky start, tu si můžeš libovolně editovat v Windows/start menu/Programs.... tam si můžeš dát zástupce spustitelnejch souborů třeba z karty ...abys to nemusel pořád spouštět z průzkumíka....
A samozřejmě vyházet zástupce , které nepoužíváš...
J.
ReznikCZ (9)|9.2.2010 16:06
Ahoj dík za odpověď ale toto funguje u WM 6.1 zatím co u WM 6.5 tuto možnost nenabízí nebo je skrytá:(
htcjirka (1875)|9.2.2010 18:28
Kdepak,funguje to v plne a neomezene mire i na WM 6.5
Navic to nijak skryte neni.
ReznikCZ (9)|9.2.2010 18:41
Tak proč mi to nejde:-( . .třeba hry tam přesnout nejdou a z ostatních programů jsem tam přesunul takhle jen dva:?:
Jirka 10 (10)|9.2.2010 20:30
Jde to pořád stejně již od Windows CE je to normální složka se zástupci.... co si do ní nakopíruješ to tam máš..... koneckonců jako u "velkejch" Windows
U těch her jen zástupce spouštěcího souboru
ReznikCZ (9)|9.2.2010 20:34
Ale jak vytvořím toho zástupce když je tam jen .exe soubor? . . .u WM 6.1 jsem to neřešil vše bylo kompletní ve startu
mikulec (116)|10.2.2010 08:56
vo file exploreri podrzis prst na tom exe subore, das copy(kopirovat), prejdes do zlozky kam chces dat zastupcu(windows/start menu/programs/...) tam potom kliknes na menu/edit/paste as shortcut.

Alebo potom mozes pouzivta bud total commander alebo resco explorer, tam je to este jednoduchsie.

K tomu nacitaniu windows zlozky, u mna trva asi 1 sekundu.
ReznikCZ (9)|10.2.2010 12:41
Měto načítá krátce pouze v total commanderu . .tohle jsem použil a šlo mi vytvořit zástupce jen pro zlomek programů (např. pro Soliter a Buble něco to nejde i když v totalu ho tam vidím :?
bjirka (380)|10.2.2010 13:05
Změň u těchto zástupců přes TotalCommander v zařízení atributy, aby nebyly systémové, skryté ani pouze pro čtení.
Samozřejmě si zapni zobrazovat všechny soubory v průzkumníkovi v zařízení. V závislosti na tom co píšeš o době načítání složky windows přes průzkumníka si dovolím se stoprocentní jistotou tvrdit, že máš nastaveno řadit soubory ne podle Názvu, ale podle něčeho jiného a tím pádem si to musí zařízení vždy přetřídit. Je zbytečné se rozčilovat - doporučuji první hledat chybu u sebe, je to jistější a platí to i obecně.
ReznikCZ (9)|10.2.2010 15:16
Já se nerozčiluji nad zařízením jen to chci vyřešit a nevím jak na to . .
edit: Atributy pomohli bylo to jima, dík