Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Google Sync - problem !!!!

omicron269 (15)|6.2.2010 21:10
Pouzivam synchronizaci mobilniho telefonu pres Active Sync s Gmail. Uz asi tri dny mam problem s funkcnosti. E-mail se nesychronizuje vubec a kalendar s casovym posunem. Pouzivate nekdo stejne. Funguje Vam?
TheMelin (1642)|7.2.2010 15:46
Používám jak kalendář, tak i kontakty a v pořádku. S maily byli problémy hned od začátku, navíc nestahuje přílohy, proto maily stahuji přes IMAP.
omicron269 (15)|7.2.2010 17:04
Dlouhou dobu mi to fungovalo naprosto bez problemu. Az se jeden den zacala objevila chyba se snychronizaci e-mailu. Vyzkousel jsem prehrat ROM atd. Pokud jsem synchronizoval Kontakty a kalendar. Pokud jsem ale pridal do synchronizace e-mail tak mi Active Sync vyhodil chybu ze je potreba kvuli zmenam na serveru stahnout opet maily. Po nekolik laborovanich jsem presunul vetsinu e-mailu do Archivu. Nechal jsem tam asi 200 poslednich zprav. Stale nepomohlo. Az dnes me napadlo archivovat vsechny e-maily. Od te doby synchronizace funguje. Nevim v cem to bylo a zatim to funguje.
TheMelin (1642)|7.2.2010 17:12
Tohle mi dost často psalo u WM 6.1 u WM 6.5 když jsem to zkoušel tak se tato hláška neobjevila.