Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Google Sync - problem !!!!

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Pouzivam synchronizaci mobilniho telefonu pres Active Sync s Gmail. Uz asi tri dny mam problem s funkcnosti. E-mail se nesychronizuje vubec a kalendar s casovym posunem. Pouzivate nekdo stejne. Funguje Vam?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Používám jak kalendář, tak i kontakty a v pořádku. S maily byli problémy hned od začátku, navíc nestahuje přílohy, proto maily stahuji přes IMAP.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Dlouhou dobu mi to fungovalo naprosto bez problemu. Az se jeden den zacala objevila chyba se snychronizaci e-mailu. Vyzkousel jsem prehrat ROM atd. Pokud jsem synchronizoval Kontakty a kalendar. Pokud jsem ale pridal do synchronizace e-mail tak mi Active Sync vyhodil chybu ze je potreba kvuli zmenam na serveru stahnout opet maily. Po nekolik laborovanich jsem presunul vetsinu e-mailu do Archivu. Nechal jsem tam asi 200 poslednich zprav. Stale nepomohlo. Az dnes me napadlo archivovat vsechny e-maily. Od te doby synchronizace funguje. Nevim v cem to bylo a zatim to funguje.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tohle mi dost často psalo u WM 6.1 u WM 6.5 když jsem to zkoušel tak se tato hláška neobjevila.

Podobná témata

1. Google Sync
    Od misko903 v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-02-2010, 10:35
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-11-2009, 10:03
  3. Google calendar Sync
    Od jirabach v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 23-07-2009, 20:12