Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Android nebo zase WM ? Synchronizase WM s Google apps na nových WM tel?

ipetr (138)|4.2.2010 11:14
Již několik let jsem uživatelem různých WM zařízení, poslední dva roky mám Asus P750 protože Asus už dosluhuje a protože při použití exchange synchronizace s google apps a zároveň telefonování přes hensfree se zpomalí tak, že musím vždy dělat reset, pokukuji se po novém přístroji.
Pokud zruším úplně nastavení exchange funguje vše jak má.

Jelikož používám google apps, říkal jsem si, že testnu systém Android. Mám půjčené Hero ale pokud se rozhodnu pro Android, koupím asi nabízený nový t-mobile G1. Na WM mám ale pár ověřených softů které mu na Androidu chybí, například GCZ, ale hlavně mi chybí podpora u logmein.

Co mne tedy zajímá, používáte někdo na novém telefonu, např.: HTC Touch Diamond 2 Cz, Samsung i8000 Omnia II, HTC Touch Pro 2 Cz a nebo snový HTC HD2 synchronizaci s google apps přes exchange? Pokud ano, chová se mobil bezchybně?

Dík za odpovědi.

PS: ještě mne zajímá, které wm přístroje mají elektronický kompas? V Sunnysoftu mi tvrdili, že ho má jen HTC HD2
Žulda_ce4you (244)|4.2.2010 12:47
Nemám tedy poslední výkřik techniky, ale na Omnii i900 mi funguje exchange proti Googlu v pohodě, zpomalovaní neregistruju.
Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2010 14:32
Ono by požná po několika letech nezaškodilo udělat na PDA hard reset a provést čistou instalaci software, max. si naimportovat nastavení softů. Uživatelé PDA s WM s google exchange, co jsem si všiml ve fóru, si na výše uvedený problém nestěžují.


Pokud chceš koupit něco s [s]neandrtálcem[/s] androidem, koukni po SonyEricssonu.