Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO8 a zvukove upozorneni na radary

goCZi (25)|4.2.2010 10:05
Mam telefon HTC Diamond 2 a na nem provozuji navigaci iGO8. Zapnul jsem upozornovani na radary, ale celkem me vadi ten zvuk, ktery je prehravan pri prekroceni rychlosti v urcite vzdalenosti pred radarem (zvuk se stale opakuje dokud ridic jede v teto oblasti rychleji). To je napriklad problem pokud je v seznamech radaru (mam stazeno z poi.cz) ulozen radar s nastavenym limitem 10km/h a pritom je tam povolena 50km/h :-(

Chtel bych, aby upozornovani na radary fungovalo jako u Tomtom, ktery jsem pouzival pred iGO, tj. urcitou vzdalenost pred radarem prehralo nejaky zvuk a konec (podle me plne dostacujici).

Hledal jsem na netu a nasel jsem ze neni problem, ze je nutne upravit konfiguracni soubor sys.txt. Zkousel jsem nejak tento zvuk vypnout nebo ho nahradit nejakym decentnim. Ale i kdyz jsem nastavil vsechny volby na jiny zvuk porad me to prehrava ten neprijemny !alert5. Moje soucasne nastaveni sekce warning v sys.txt:

[warning]
speedcam_enabled=1
speedcam_visualtype=1
speedcam_soundtype=2
speedcam_warning=1
speedcam_warning_visual=1
speedcam_snap_distance=1000
speedlimit_warning=1
approach_beep_distances=400
approach_beep_sound="!sectionstartA"
warn_distances=110:1000,80:800,60:500,40:300
overspeed_sound="!sectionstartA"
max_section_time=240
section_beep_distance=400
section_beep_sound="!sectionstartA"
section_start_sound="!sectionstartA"
section_end_sound="!sectionend"


neresil nekdo neco podobneho? Diky za rady ...
tomsoft (2734)|4.2.2010 12:53
IGO nebude niukdy fungovat jako TT a TT nebude nikdy fungovat jako IGO :)
K těm zvukům... doporučuji nějaký SKIN, např, Dimka nebo GJ. Oba to umí nastavit přímo v nastavení varování.
Používám to tak už dlouho, taky mi vždy rvalo uši, když se ozval ten kravál. Teď mám nastaven jen ZVUK (takové milé pípnutí) a šmytec....