Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

usb to pc - jen nabíjet

SG_ce4you (118)|3.2.2010 10:18
Jeden dotaz pokud připojím Diamonda k PC tak mi vyskočí obrazovka kde se mě táže jak chci připojit diamonda k PC Active sync, USB storage nebo intenet. moje otázka zní zdali by se dalo udělat to aby přibyla položka USB power - pouze nabíjení.
Pokud totiž zvolím USB tak ztratim přístup k internal, pokud zvolím jednu ze zbývajících položek tel s PC se snaží komunikovat.
Což je pro mě často nevhodné. A mít možnost ho připojit ale nedělo by se nic než jen nabíjení by bylo ideální.
Co myslíte šlo by to?
WooZee (72)|3.2.2010 15:36
I mě by to zajímalo. Ve škole jsem to řešil tak, že jsem dal ActiveSync a na PC jsem stornoval.
zivan (615)|3.2.2010 18:50
A problem je v tom, ze AS se snazi synchronizovat? Pokud jo, tak se da i nastavit natvrdo jako host a na nic se neptat - ActiveTweak
SG_ce4you (118)|3.2.2010 21:00
jj je to problém využívám všechny tři funkce proto je nemohu zazdít, ale zase občas potřebuju tel. připojit k PC aniž by na PC bylo nějak evidentně vidět že se k němu něco připojilo :-) kromě jiného
Blister (11)|3.2.2010 21:33
Já to řešim tim že když mi to vyhodí na telefonu nabídku typ připojení tak vypnu displej a propojení s ActiveSync neproběhne a telefon se nabíjí... ale když potom mobil probudim tak už se propojí :-(
Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2010 14:36
Vyzkoušej i jiné USB na PC/ntb nebo to připoj přes USB hub. S tímto mají mnozí uživatelé problémy, že jim to tam nesyncuje. Jim to vadí, ale zde by to bylo vítáno.
SG_ce4you (118)|4.2.2010 19:05
no tohle by nebylo řešení pro mne, jelikož to připojuji na více PC/NB a vozit u sebe HUB nebo dva kabely je nešikovné. Někdy chi využít funkce(USB dis, Active sync) a jindy je to zase nevhodné. Navíc jak kdy na kterém stroji.
Šlo mi o to to vyřešit co nejjednodušeji, tak mě napadla tato varianta otázka ale je zdali je vůbec možné toto nějak softwarově v tel. udělat
prokji (199)|4.2.2010 19:26
Softwarově by to šlo upravit jedině ukuchtěním uživatelské Rom's . Nevím ale, jestli to má smysl , když stačí po připojení ke kompu telefon prostě vypnout..
Zdenek Malinsky (9781)|4.2.2010 19:55
Proč 2 kabely? Prostě ten kabel šoupneš do jiného USB. Co je na tom nepochopitelného?
SG_ce4you (118)|9.2.2010 18:50
problém který mě na toto přivedl, vybitá baterie potřebuji synchronizovat, po ruce není zásuvka, ale k dispozici je NB, pokud připojím jako disk, nabíjí se, synchronizuji ale neodešlou se mi maily s přílohou z interbal storage, připojím jako active sync chce to synchronizovat přes kabel a instalovat active sync