Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosím o radu s výběrem PDA

waine_ce4you (4)|31.1.2010 18:09
Sháním starší PDA a rozhoduji se finančně mezi: HP 214, Fujitsu Siemens loox N560, Asus 696 a Acer N50.
- potřebuji to hlavně na GPS (cestuji a nechce se mi kupovat jen GPS modul a rád bych si prohlížel elektronické dokumenty či něco tvořil bez notebooku:-)), BT (pro handsfree) a WIFI (pracovní záležitosti), a když už to bude v autě, tak bych si přál, abych mohl k zařízení připojit externí disk nebo flash disk...což právě můj favorit ASUS 696 nemá a bohužel má velmi dlouhý náběh GPS, aspoň co jsem slyšel:-(
- mohl by mi prosím někdo poradit jaký typ z výše uvedených nebo i jiných PDA by byl vhodný do 4 500 Kč????
Předem moc děkuji za každou radu, waine12
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 17:57
HP a Acer nemají GPS.
Když se koukám na vypsané požadavky, tak by se mi výbavou zdál, z výše vyjmenovaných, asi nejlepší FSC Loox.
waine_ce4you (4)|1.2.2010 18:32
Ahoj Zdeňku,

děkuji za info, nevíš o nějakém jiném PDA, které by mělo stejné funkce, které jsem popsal? Děkuji Tomáš
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2010 18:36
Zkus si v sekci zařízení něco postupným vylučováním něco vytipovat a pak se kouknout do bazaru.
zivan (615)|1.2.2010 18:39
Pokud se ten Loox bude jako navigace v aute casto, tak bych k nemu doporucil koupit externi antenu.