Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční Polaris po soft resetu

johny12345 (4)|30.1.2010 14:05
Zdravím všechny, po softresetu (přes spb mobile shell), se zařízení dostalo do režimu bootloaderu (podobné se mi stalo už asi před týdnem a pokládal jsem zde dotaz) po radě se mi podařilo přístroj (Touch Cruise) nahodit nějakou ROM staženou z internetu a zkopírovanou na kartu - systém naběhl hned po vložení karty (původní systém - zůstaly všechny nastavení a aplikace). Dnes se mi stalo totéž, ovšem systém už nenabíhá - zkoušel jsem kartu se stejnou rom jako před týdnem, posléze i s jinými. Pak jsem se v nějaké diskuzi dočetl, že pro upgrade musím soubor přejmenovat na "POLAIMG.nbh", to jsem učinil a ihned po vložení karty naběhla šedá obrazovka, která mne vyzvala ke stisknutí spouštěcího tlačítka - poté probíhal update (asi 7 minut) proběhl a zobrazilo se "BOOTLOADER - OK" "SPLASH1 - OK" "RADIO_V2 - OK" "OS - OK" a pod tím "update complete" a "Update succes", toto ale již zůstane zobrazeno stále a když jsem asi po hodině čekání tedy restartoval, naskočil znovu bootloader a celý proces update se začal opakovat. Nevíte někdo co s tím?

MOOOOC prosím o radu - nepotřebuji novou rom. Chci jen se dostat zpět k funkčnímu telefonu.


DĚKUJI všem za radu

[color=red]Upraven název vlákna. Nepiš kapitálkami![/color]
sinco_ce4you (229)|8.2.2010 16:50
Pokud po skonceni bylo vse OK a provedl jsi restart, vytahl jsi pred tim tu kartu ? Mozna je tohle problem.
PhSnake (872)|8.2.2010 20:56
treba skusit HR, ked nepomoze tak reflash(na nejaku ship ROM, s vytiahnutou SIM a microSDHC-pouzi klasicku microSD, formatnutu na FAT32, okrem POLAIMG.nbh cistu), ked ani to mtty. ked ani to vitam ta v klube s odpalenym NAND-om