Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch Diamond2 Dual Boot WM6.5/Android

pol33_ce4you (0)|29.1.2010 19:09
Dobrý den,
potřebuji pomoc s nabootováním Androidu přes Gen.Y DualBOOT v1.03 do svého přístroje.
Na stránkách XDA-developers jsem nějaký postup našel , ale problém mám s angličtinou.
Je možný nějaký postup v češtině KROK ZA KROKEM ?

Díky Pol33
Bucci_ce4you (217)|1.2.2010 11:02
to je jednoduchý...

1. vše z XDA-developers nahraješ na root karty (lepší je, když je karta prázdná - aspoň pro začátek)
2. přes file explorer spustíš haret.exe z karty
3. potvrdíš a čekáš (první spuštění může trvat i 10 mintut)
4. užíváš si androida


Pozor ale, po Soft Resetu dostaneš znovu Windows Phone
Android pro D2 neni ještě kompletně vychytanej... sem tam něco nefunguje (např. GPS)
fisik_ce4you (115)|1.2.2010 11:47
On ale mysli dualboot ... tzn ze pri zapnuti se ti da moznost bud WM nebo android. Taky jsem zkousel jen haret.exe ... poprvy to nastartovalo, pak se to pri nacitani pokazdy zaseklo. Myslel tenhle programek . Osobne jsem to jeste nezkousel ... jednak me android moc k srdci neprirostl a jednak nechci hazardovat s nacitanim WM :)
prokji (199)|1.2.2010 19:03
Osobně bych s Androidem na Topazu počkal , až bude reálně použitelnej - dosud v žádné vývojové verzi se mi nepodařilo použitelně zprovoznit WiFi /jednou zapnu , pokus o vypnutí skončí zámrzem a pak jde nahodit až po ...kompletní reinstalaci Androida a zase pouze jednou a dost../, GPS není zatím podporována , přehrávání medií /zvuk nejede/ taky nefunkční- aspoň že v posledním sestavení /25.01.2010/už funguje sluchátko a mikrofon /i když doporučený vyzváněcí tón stále nejde změnit z TICHA a telefon prostě nezvoní/. Na BT nechodí A2DP ani AVCHD . A hlavně vypnout jde zatím pouze vyjmutím baterky...Jedinej klad proti Windowsům spatřuji v tom , že si aspoň ohřeju ruce - telefon pod Androidem topí jako kamínka /a baterka je zugrunt do hodiny/, což se v současném počasí venku docela hodí....A ten odkazovanej DualBoot je taky v úvodní fázi vývoje /autor na to výslovně upozorňuje hned v prvním postu/, teprve se dává dohromady komunita vývojářů--

P.S.
Cit.: Android pro D2 neni ještě kompletně vychytanej... sem tam něco nefunguje (např. GPS) ...

Podle mých zkušeností spíš sem-tam něco FUNGUJE...-současný stav projektu viz.: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=TOPAZ_ANDROID#files
Takže si ještě počkáme...