Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s pripojenim wifi

Zapic (3)|29.1.2010 11:46
Dobrý den chtěl bych vás poprosit o radu. Muj telefon se z ničeho nic nedokáže připojit k žádné wifině. Když ho nastavim přesně tak jako je to nastavene v AP na které se snažím připojit, vyskočí připojování a poté jako by APsignal zmizel a nic se nestane. Zkoušel sem AP nastavit na všechny možné kombinace a bohužel ani tak jsem neuspěl. Tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemá podobné zkušenosti nebo neví co s tím. Děkuji za jakoukoliv odpověď a názor
Zdenek Malinsky (9781)|29.1.2010 11:56
Jiným zařízením (PDA, ntb) se připojit dokážeš? A co tvoje cihla - na nějakou free ve městě se připojíš?
A pokud připojíš, běží pak pošta, net, IM...?

Můžeš zkusit z PDA ping-nout wifinu, třeba pomocí vxUtil.

PS: Soft resetem a zvýšením výkonu wifiny v PDA se ještě nikdy nic nezkazilo.
Zapic (3)|29.1.2010 12:14
No právě se na tu wifi připojím kompem i jiným mobilem. Jen ten můj krám nic no zkoušel sem to na 3 APčkach u kterejch sem se mohl dostat do nastaveni a zkusit si ruzny mody WPA-PSK,atd. i bez hesla sem to zkoušel, pokaždé to sáme conecting a pak jako když spadne a hodi jen avaible. Dříve jsem se u některých wifin připojil ale ty bohužel teď nemužu vyzkoušet ty co mam teď v možnostech u těch to bohužel nejde ať dělám co dělám.
Zapic (3)|29.1.2010 13:34
Nemam zkusit prehrat radio?
Erikt68i (266)|29.1.2010 22:06
Ještě by bylo vhodné si ověřit zda knihovna rilphone.dll je totožná s verzí radia v telefonu. Případně si ji pro jistotu stáhnout z XDA a nainstalovat, poté softreset a zkusit. Pokud to bude nadále nefunkční, pak nezbude asi nic jiného, než navštívit servis.
SumavaCZ_ce4you (5)|4.2.2010 18:30
Start- Setting- Připojení- Wireless Lan- Režim napájení a tam nastav Nejlepší baterie.

Mě toto pomohlo.