Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD - SW klávesnice

Danosss (8)|28.1.2010 21:11
Dobrý den potřeboval bych poradit mam htc hd s rom Blackdragon 1.9.1 a když začnu psát sms novou tak mi de přetočit telefon do landspace a mam klavesnici na šířku. jenže když píši další sms už několikatou stejnému kontaktu tak mi klavesnice nejde překlopit nevíte jak by to šlo prosím vyřešit?...když zapnu v nastaveni překlopeni displeje tak mi to funguje jenže se překlapí i zakladní menu touch flo takže se to neda moc používat.

prosím napište mi nějakou radu a řešení. předem děkuji
khooca (133)|28.1.2010 22:06
Já jsem se tomuto věnoval dýl a nakonec jsem rezignoval.

- gyrator - funguje mizerně a náladově. Často přetočí až na druhý pokus = šit

- SPB klávesnice, která umí lanscape v nezávislosti na systému. Občas se ale stane, že napsaný text nevloží (zachytává písmena a pak je jednorázově makrem napíše do otevřeného formuláře - třeba SMS)
Danosss (8)|28.1.2010 22:19
takže z toho plyne jaké poučení prosím?:) da se to tedy nějak vyřešit?:)
tomsoft (2734)|29.1.2010 11:22
to: Danosss
Těžko říct ... :)
Já třeba zásadně nepoužívám žádný soft co by mi sám překlápěl obraz. Mám přes aplikaci (některé ROM to mají v základu) AEButtons namapován soft klávesu na otočení displeje. Takže když chci otočit displej, tak stisknu 2x zelené tlačítko a vše se otočí a zůstane, pak to zase otočím zpět.
Ano, je to na stisk klávesy,a le vyhovuje mi to a neřeším stavy, kdy se zařízení samo otočí (ne vždy správně)
Danosss (8)|29.1.2010 11:25
dobře děkuji zkusím to podle vás taky tak udělať ale ais nejprve zkusim spb kdyz tak se toho zbvim. moc děkuji snad se mi to povede zprovoznit
Danosss (8)|29.1.2010 11:47
tak nakonec jsem nic instalovat nemusel:-) mel jsem nastaveni klavesy v telefonu jenze tam bylo nastavenijen jednoho tlačítka a to zeleneho pro příjem hovoru a navic jde nastavit jen když ho přidržím déle. nejde prosím to udělat nějak jinak? jelikož to takhle dele trva a lepsi by to bylo jak to máte vy že 2x jej zmáčknete a je to:-) v tom programu jsem nemohl nastavit skoro nic takže by mě zajímalo jak jste to udělal děkuji.
tomsoft (2734)|29.1.2010 12:00
Jak jsem psal.... přes aplikaci AEButtons "AE Button Plus 2.6.5"
V konfiguraci aplikace AEButtons je třeba nastavit (mám to na červeném tlačítku, protože na zeleném mám něco jiného, ale to je jedno...) vybrat tlačítko, kliknout do prostoru dole a zobrazí se výběr akcí, vybrat "Stisknutí 2x" a dole vybrat aplikaci, která to otočí. Je třeba mít Rotate Screen. ve většině ROM je, kdyby nebyl, zde je. V nastavení AEButtons je taky přímo volba otočit obrazovku, ale to mi nefungovalo vždy 100%.

Nebo se podívejte na web, je tam spoustu návodů na nastavení AEButtons
Danosss (8)|29.1.2010 12:37
moc děkuji hodně jste mi pomohl. děkuji