Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Po pokusech s SRS WOW HD nejde zvuk...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Po pokusech s SRS WOW HD nejde zvuk, vše jsem zpět odinstaloval, udělal SR, pravděpodobně to udělalo i nějakou změnu v registrech, nevíte někdo co s tím? Neexistuje nějaký návrat do defaultu?
    Nefunguje vůbec žádný zvuk, nejde volat, hovor přijmu ale nic neslyším, ani to nepípne.
    Nechce se mi hned dělat HR, nějaké nápady?
    Děkuji...
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Udělej si plnou zálohu /SPB Backup ap. ,proveď HardReset /= vymazat paměť/ a pokud po HR půjde zvuk normálně , jde o softwareovou kolizi - můžeš zkusit obnovení ze zálohy /nejlépe postupně/. Pokud po HR zvuk nepůjde,což se z tvého popisu jeví bohužel pravděpodobnější, tak navštiv servis /odešel pravděpodobně koncový stupeň zvuku - tedy výměna základní desky-oni se s tím v servisu nes...nepářou/. Příště prováděj pokusy pouze v rámci fyzických limitů zařízení...
    P.S.:Jediný existující návrat "do defaultu" = továrního nastavení je právě HR.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Jo, jo, udělal jsem HR a mám klid, já myslel jestli někdo neví jak to softwarově vrátit do původního stavu bez resetu.
    Nechtělo se mi vše zálohovat a pak zase obnovovat.
    Nebyl to problém hardwaru.

Dík...

Podobná témata

1. Nejde zvuk SMS
    Od Fiktik_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 16:05
  2. HP 6915 _ nejde zvuk
    Od Pitevna v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-10-2007, 15:41