Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co mám za OS? A další problémky...

huskye_ce4you (14)|26.1.2010 15:08
Ahoj,
dneska mi přišel Acer n311. Při zapnutí mi naběhla zelená bootovací obrazovka na které bylo windows mobile 6.1 a adresa 4pda.ru, nebo tak něco, po naběhnutí je ale systém česky a ve start - nastavení - systém - systémové informace, mi to píše verze operačního systému v5.02, tak to asi znamená že to není 6.1, že?
A druhá věc, nejde mi wifi, píše to že ovladač nenačten...
Nevíte někdo co s tím?
zivan (615)|26.1.2010 15:14
Windows Mobile 6.1 je postaveny na zakladu Windows CE 5.2 (oznaceni 6 vypada lip nez 5.2), takze klid mas 6.1 :D

Pro zacatek bych udelal hard reset a zacal na cistem zarizeni.
huskye_ce4you (14)|26.1.2010 15:48
a jakto že je to česky a přitom v jiném tématu o wm 6.1 píšou že je jen anglicky? To moc nechápu, co to tam vůbec mám :-)
huskye_ce4you (14)|26.1.2010 18:14
nevíte někdo jak to pda vypnout? Podržením tlačítka na zapnutí se jen vypne podsvícení displeye, ale nevypne se úplně pda. Chci ho vypnout a zapnout. Po hardresetu se nastavila čeština a abych aplikoval češtinu tak tohle potřebuju udělat. Soft reset nepomáhá, pak to chce zase všechny nastavení od začátku...
Navíc mi nejde ta wifi, dá se ěnjak doinstalovat někde ovladač? Díky
lenivyventil (103)|26.1.2010 18:26
Niektor zariadenia sa daju vypnut iba vybratim baterky. Ale soft-reset je presne to iste ako vypnutie/zapnutie takze skus Hard reset este raz, je mozne ze sa nepodarilo nabootovat vsetky ovladace ked to chce opakovat nastavenia stale od zaciatku. Alebo je problem s instalaciou cestiny.
huskye_ce4you (14)|26.1.2010 18:42
no předtim ta čeština šla, tak doufám, že jí rozjedu...
huskye_ce4you (14)|26.1.2010 19:16
Tak jsem zkusil flashnout romku na poslední a mám to pro změnu rusky. Když v regionálním nastavení dám angličtina nebo čeština, je pořád stejné. Nevíte někdo co s tím? Nebo je ěnkde ke stažení česká lokalizace?

edit: už to mám :-) fajn...
huskye_ce4you (14)|26.1.2010 19:56
mám ve startu jen dnes a na to když kliknu, tak se nic nestane, nevíte co s tim? jak tam dostanu programy, nastavení, průzkumník a tak?