Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční zařízení HTC Touch Cruise (problém po soft resetu)

johny12345 (4)|23.1.2010 07:29
Zdravím všechny, chtěl bych Vás moc požádat o radu. Když jsem potřeboval resetovat zařízení (softreset) ukázala se obrazovka na které jsou jen 4 vodorovné pruhy (červený, zelený, modrý a bílý) v červeném pruhu je nápis "POLA100 MFG SPL-2.20.OliNex CPLD-2" a v bílém pruhu je nápis "Serial" (pouze když zařízení připojím k PC, tak se změní na "USB". Jinak zařízení nereaguje absolutně na nic (sost, hard reset, tlačítko displaye, žásná další tlačítka, vyndání baterie, sim-karty, ani paměťové karty (pouze když je paměťovka vložena, tak po resetu stylusem na zlomek vteřiny problikne bílá obrazovka s nápisem "Loading" a "No image file") poté opět naskočí výše popsaná pruhovaná obrazovka. Zařízení HTC Touch Cruise



Prosím pomozte!!!


D Ě K U J I
Seifert (156)|23.1.2010 08:02
Tak to jsi v bootloaderu, takže není nic ztraceno. Sice nevím, jak to mohlo nastat, jestli jsi předtím nic nedělal, ale budeš tam muset znova ffashnout ROM. Buď z karty (proto to problikávání), nebo přes USB. Více + ROM ke stažení na XDA Developers ...

Sajfi
johny12345 (4)|23.1.2010 08:09
Zatím Ti mockrát děkuji za pohotovou odpověď. Juknu na to a dám vědět (sice moc nevím - se svou angličtinou :-), ale zkusím to).


Zatím díky
PhSnake (872)|23.1.2010 19:04
este ti moze pomoct mtty.exe ak sa pamatam prikazy su na xda. nejaky set14,task 2588aa idem cez pda teraz, naformatuje DOC. prides o vsetko snad nie pda. robil somto na artemisovi aj na universale
johny12345 (4)|24.1.2010 06:52
Moc děkuji. Stáhl jsem nějakou ROM (.exe. nešla, neustále to hlásilo chybu spojení), ale nakonec se mi ji podařilo natahnout na kartu a okamžitě to naběhlo. Jen mne překvapilo, že naskočil původní systém, se všema datama a nastaveníma - čekal jsem že bude nová instalace (ale jsem rád - znovunastavovat maily, mms, wifi, atd se mi fakt nechtělo). Takža mockrát děkuji za radu.:)) :)) :)) :))