Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6.5 pro Acer n300

EasyM@n (0)|22.1.2010 22:51
Zdravím,

objevila se nová neoficiální verze FW pro Acer N311, konečně s Windows Mobile 6.5
Buildy jsou zatím jen 2 a obě jsou v ruštině. Já vyzkoušel ten poslední build 23518 a nevypadá to vůbec špatně. Jen ta ruština je docela tvrdý oříšek.
Zatím sem ale nezkoušel žádné aplikace, protože tahle verze se zatím opravdu užít asi nedá vzhledem k azbuce. Až se ale někdo zmůže a všechno přeloží aspoň do angličtiny =) tak to jistě bude mnohem použitelnější.
Kdyby si chtěl někdo hrát a třeba to i vyzkoušet =) tak není problém.
Link na 4PDA forum, kde se nachází vlákno k tomuto FW
Link na 2shared.com, kde je možné si FW stáhnout (stáhnout lze i z 4PDA, ale je nutné se zaregistrovat, což není zas tak jednoduché pro ty co neumí rusky ;-) )
+ nějaké obrázky =)


huskye_ce4you (14)|24.1.2010 07:55
A nezdálo se ti to pomalý? Jsem tam četl, že jim nezbylo moc ramky a budou se snažit jí ještě nějak zvětšit...
EasyM@n (0)|24.1.2010 17:21
Kupodivu se mi to moc pomalé nezdálo (nastavování systému, word, solitaire (ten je tam ještě původní z WM5)). Nic jiného jsem tam nezkoušel. Wifi funguje, ale kvůli ruské klávesnici sem nemohl zadat heslo k siti, tak nwm jak by byl třeba rychly inet..
Shadrack (3)|21.2.2010 12:36
Vyzkoušel jsem WWE verzi (v angličtině) z citovaného serveru a i přes snahu veškerého vyladění přes SKTools apod. je běh systému pomalejší než Footbal Edition 6.1 a paměti je málo.... Navíc má systém příšerně ošklivě tlusté/vysoké nabídky na "ovládání prstem", občas se v aplikaci divně rovnaj posuvníky (nenavazují), jako by nepasovali do displeye. Ovládání přes dolní lištu je také děsivé. Zatím zůstávám ve vyladěné edici 6.1 :D
EasyM@n (0)|21.2.2010 14:05
Pravda je, že na WM 6.1 Football to zatím nemá. Používám taky WWE a největší problém jaký nastal je zřejmě nedostatek volné paměti, což se nejvíc projevilo během navigace...iGO8 neustále padá a je tak aboslutně nepoužitelné.:disgusted: