Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 62 z 122 PrvníPrvní ... 1252606162636472112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 916 až 930 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

Tak to vypadá, že asi začnu pravidelně používat budík m10, protože jak píše tomsoft, stejně i mi se několikrát stalo, že jsem stiskl PWR a nevěnoval jsem tomu žádnou zvláštní pozornost, ale na displeji se objevil nejprve nesmysl, který se ve zlomku vteřiny přeladil na správný čas - nicméně by mě na to konto zajímalo, jestli to má vliv na budík, když já mám rovněž aktualizaci času nastavenou v synchronizaci se satelity, ovšem asi tak jako kdokoliv z vás, ani já nemám zbytečně zapnutý GPS modul, ale ani wifi nepoužívám jindy než dle potřeby - takže bych si dovolil tvrdit, že by to nemělo mít teoreticky na nic vliv?! Zastávám názor, že je to asi poslední screen displeje předtím než začal tlf šetřit baterku.
    Co mi ovšem nejde do hlavy, je skutečnost, že jsem telefon flashnul oficiálním ROM 6.26, v registrech jsem vypnul EULU, nainstaloval jsem SYGIC Mobile 10, ICQ 2.12, iGO 8.3.4.117940, a tu skvělou ladičku MANILA, která dokáže zapínat a vypínat gprs, wap, edge, kde jsem nechal pouze povolení pro zapnutí MMS, telefon jsem si nastavil k obrazu svému, v nastavení zpráv jsem zakázal veškerá ukládání včetně odesílaných zpráv a světe div se - ODESLANÉ zprávy se mi přesto všechno ukládají. A to nehovořím o občasném svévolném ukládání prázdných zpráv do konceptů?!
    Kde je tady chyba??? Není třeba možnost v registru telefonu zakázat tato ukládání zpráv, když to nefunguje v regulérním nastavení WM??? (ne že bych měl co tajit, ale postupně se tak zaseká paměť tlf)
    A když už jsem u zpráv - netušíte, prosím, někdo, jak nastavit trvale, aby mi chodily výpisy o doručení??? Když to nezaškrtnu ke každé zprávě zvlášť, tak mi prostě nic nepřijde?! (a tuším, že se mi hned první den po koupi tlf podařilo udělat kouzlo, že to chodilo automaticky u každého textu)
    A protože toho je teď vcelku dost, tak si nechám další dotazy na později, souhlas kucíííííííííííííííííííííííííííííííí???
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Výpisy o doručení lze nastavit trvale,je to v Možnostech - Zprávy, nemusíš u každé zprávy nic extra zvlášť zaškrtávat. Že se občas zpráva přesune do Konceptů, tak to pozoruji také, všiml jsem si ,že je to tehdy,když zprávu otevřeš,chceš odpovědět,ale nic nevložíš,nenapíšeš a zprávy jako takové uzavřeš ( aplikaci)....A to ,že by jsi zamarasil paměť textovými zprávami se vůbec neboj, můj kolega z práce,když jsem mu prováděl upgrade na novou verzi ROM ,jich měl dohromady v M10ce (odeslané,přijaté) 1722 !!!! Dokonce si je před upgradem zálohoval a zpětně vložil do M10ky.....Jó archív je archív
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Trochu mimo téma, ale fakt netuším, proč si někdo zálohuje nebo vůbec nějak shromažďuje SMSky????
    Po přečtení každou smažu a je to. Do konceptů se mi nikdy nic neuložilo, protože když na nějakou zprávu chci odpovědět, ale nakonec ji zruším, tak tkdyž klepnu na X, tak se mě systém zeptá jestli to chci nebo nechci uložit do konceptů.... pak se zpráva nikdy do konceptů neuloží. Odeslané SMS se mi taky nikdy neukládáají, protože to mám vypnuté v nastavení, aby se neukládaly a ještě jsem tam teda žádnou mou odeslanou SMS nikdy neviděl.

Nováček
    Registrace
    May 2010

ahoj, tak mám pro mě nový úkaz související taky s časem. Poslední dny roku 2010 jsem zaregistroval, že u zpráv poslaných i přijatých přes facebook je najednou uveden čas +1hodina - není pro mě zásadní a tak jsem neřešil.

Následně včera se mi u navigace (původní Garminovská) ukazoval čas dojetí také +1hodina. Vypnul a zapnul jsem navigaci (pčes správce) - nic, Zkusil jsem vypnout FB, který běžel napozadí a OK čas byl vpořádku. Dnes stejná situace, stejná operace a nic. Vypl jsem Activesync a čas je OK.

No k dovrřešení mi dnes přišla jedna SMSka a opět čas +1hod., odesílané byli OK.

Máte někdo vysvětlení??

ROM původní (4.11.0)
    Čas správný bez synchronizace GMT +1
    Aplikace: SBP Mobile Shell 3, G-Profile (1.1 1227), Facebook (1.1.0.26) ...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Hm, zajímavé.... tohle se mi nestalo, že by mi přišla SMSka s nějakým špatným časem. Doporučuji vyzkoušet novou ROM.
    V nastavení času mám nastaveno časové pásmo GMT+1 a Letní čas na Vypnuto a vše je OK.

Nováček
    Registrace
    May 2010

ten letní čas se nastavuje kde??

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Vot zděs........
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351874_Screen001_WRDb.png 
Zobrazení: 41 
Velikost: 33.4 KB 
ID: 11807  

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

Má pravdu, předseda, vypneš Letní čas a všechno chodí, jak má. Taky jsem tento jev dvou časů řešil, nakonec jsem zakázal letní čas a vše je v nejlepším pořádku!!! ;-)

to permar:
    Tak jsem se snažil najít nabídku pro trvalé zapnutí výpisu zpráv, ale nepodařilo se mi dospět do stádia, které je na tvém screenu. Třeba dělám něco špatně?! Můj postup: kliknu na ikonu ZPRÁVY - jdu do menu zpráv (to jsou ty tři linky ) - zde NÁSTROJE - pak MOŽNOSTI, ale tady žádná karta o výpisech a Unicode není?! Kde jsi to našel ty??? Dííííky!!!! ;-)

Nováček
    Registrace
    May 2010

to permar:
    tak toto nastavení letního času tam nemám zřejmě stará ROM

jinak jsem včera zreplikoval s počítačem, před tím jsem 14 dní nereplikoval, a všechny časy se "opravily" (facebook, SMS, ...)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

Tak to flashni, ne???
    Nic na tom není - kdysi to byl pro mě nedostižný úkon, dneska to dělám po tmě a se zavřeným monitorem notebooku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Pro kapap1 : zde opět screeny , na předposledním obrázku je položka Zprávy na tu klikni a dostaneš se na viz . poslední screen....
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351884_Screen001_ZUHe.png 
Zobrazení: 31 
Velikost: 44.5 KB 
ID: 11808   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351884_Screen002_idRo.png 
Zobrazení: 26 
Velikost: 38.6 KB 
ID: 11809   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351884_Screen003_VQC.png 
Zobrazení: 29 
Velikost: 29.7 KB 
ID: 11812   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00351884_Screen004_A6qG.png 
Zobrazení: 34 
Velikost: 21.7 KB 
ID: 11813  

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

to permar:
    přesně tak jsem postupoval hned ze startu. V nabídce možností jsou pak karty - účty, zpráva, adresa, úložiště. Ani v jednom případě nevidím nabídku zaškrtávacího políčka pro výpisy o doručení či kódování. Podotýkám, že má ROM je M10_ALL_V6.26.0_Modem_V4.7.14_Ship_CSY_app_CZE00_V 5.3.2 - tedy oficiální od ASUSu - stažena přímo z ftp ASUS Ostrava.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

odvolávám co jsem odvolal a zrušuji ustanovení předchozích řádků
    v položce zpráv jsem sice zkusil tapovat na nápis *Zprávy, ale asi jsem se netrefil svým kopytem přesně, tak jsem předpokládal, že tato možnost nefunguje. Stylusem se podařil pravý opak!!! Už je vše nastaveno dle mých představ. Díííííííííííííííííííííííííííííííííky!!!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2010

A jsme tady s novým dotazem - jste rádi???
    Máte nějakou radu, co nainstalovat do M10, aby přehrával video z internetu???
    Děkuji za každou radu - předinstalovaný prohlížeč to neumí - chce doinstalovat flashplayer, a když to tak udělám, stejně video nepřehraji?!

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Jaké video ? Link na video ?
    Co za player si našel a již zkoušel ?
    Bud´te trochu více konkrétnější při žádostech o radu.

Strana 62 z 122 PrvníPrvní ... 1252606162636472112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 16:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08