Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 22 z 122 PrvníPrvní ... 1220212223243272 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 316 až 330 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

HH HH je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Ne neinstaluji. Vše to lezlo do vnitřní paměti.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Security off be nemělo být absolutně nutné. Zkus tedy jen SRS a restart.
    Poté zkus poštelovat samostatné SRS a ověřit jestli s ním systém hraje a funguje ve všech režimech.

HH HH je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Tak jsem zkoušel instalovat pouze SRS cab na čisté zařízení. Poštelovat se mi ho už neporařilo protože při restartu PDA nenastartuje. Opětovný HR. Pitka jestli jsi z Prahy. Bylo by možné se někdy sejít, že by ses na to podíval?

Jinak jsem objevil novou metodu hard resetu. PDA se nejdříve vypne. HR se vyvolá stiskem Volume down + power button.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Ahoj, mam dotaz.
    Neznate nejaky alternativni klient pro postu, v mobilu mi nejdou stahnout zpravy ackoli napr. internet jde. Pop3 na seznamu a ostatni dobre nastaveno ale stejne to nejede. Zkousel jsem fleximail - rozhrani neni prizpusobene, profimail, take nesel. Dik

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: vaclavka
    Zrovna poslední dny nedělám nic jiného než mailuji z M10ky.
    A jsem na tom s použitím programů třetích stran stejně. Flexmail nic moc, nesedí k WM 6.5.3. ProfilMail je o kousek lepší ale často padá.
    Ale v Outlooku co je v ROM, normálně vše funguje jak má. Mám tam tři účty (2x IMAP, 1xPOP) a funguje to OK.
    Co přesně ti tam nefunguje? Případně založím mail na seznamu a můžeme to vyzkoušet na stejném účtu....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Podle mě to máš blbě nastaveno. Když nejde defaultní mail.klient, bude chyba v připojení nebo v nastavení.
    Co konkrétně tam zadáváš a jak (k čemu/přes co) se připojuješ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od Phlo
    ... Když něco píšu a potřebuji psát jen velká písmena nebo jen čísla, neustále mne PDA vrací na textovou klávesnici s malými písmeny - ... dá se to nějak obejít?
    Petr
    Velká písmena - u mne ano. Stačí dvojklik na "Shift". Tím se klávesnice přepne do režimu "Caps Lock".
    Čísla u Excelu - fak nepříjemné. Po první číslici se klávesnice přepne, po druhé zůstane v režimu čísel a přechodem na jinou buňku se opětovně přepne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Uz je to ok, bylo to tim ze v praci jsme pripojeni jako firemni sit, takze to nejspis neco blokuje, doma to bezi. dik za rady.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Citace Původně odesláno od tomsoft
    ... mě vadí, že když nabíjím PDA, nemám kontrolu jestli už je nabito nebo ne. Smaozřejmě, můžu se podívat do správce napájení, ale nějaká mini ledka by nebyla špatná...
    Jednoduchá kontrola je ve stavovém řádku. Při nabíjení je v něm ikona "Baterie se nabíjí" a po nabití se změní na ikonu "Baterie plně nabitá" i když je přístroj stále napájen vnějším zdrojem.

Registrace
    Apr 2008

To by mě opravdu nenapadlo ....
    To vím, ale malá LED někde na obvodu zařízení (jako je to u většiny zařízení) by byla lepší, stačil by jen pohled :yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Souhlas. Ale snad to aj tak někomu pomůže. Co já jsem se naťukal k zobrazení napájení, než jsem to vypozoroval :-)

Registrace
    Apr 2008

Aha
    tak to jo, ale tohle už bylo i na HDčku co jsem měl (vlastně ještě mám) takže jsem to bral jako automatickou věc. Je škoda. že tam soudruzi z ASUS nedali nějakou tu ledku, ale to jsou asi fakt jen blbosti

Registrace
    Apr 2008

Zkoušel už někdo stahovat přes MarketPlace Offcie 2010 a pak ho nainstalovat?
    Fungují korektně všechny Offcie aplikace ?
    Já to teď zkoušel a hned jsem to zase vyhodil.... nešel vůbec spustit Excel, resp. spustit šel, ale nemohl jsem otevřít žádný XLS soubor.
    Na hlášce "Soubor nelze otevřít" jsem zkončil .... (
    Ne, že bych tam musel mít Offcie 2010, ale jen jsem se nudil a stahoval některé app přes MarketPlace, některé jsou celkem dobré

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Stahovaní přes MarketPlace zkouším často, Office 2010 jsem stáhl a u Exelu jsem dopadl stejně jako ty....... mám pocit ,že jsem si ho tam stáhl na "Výjezdním zasedání", ale tam byly jiné starosti,takže jsem ho plně nevyzkoušel....)

Registrace
    Apr 2008

Jo jo, matně si vzpomínám
    Tak nic, kašlu na Office 2010. Možná bude integrován do nějaké budoucí nové ROMky

Strana 22 z 122 PrvníPrvní ... 1220212223243272 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 15:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08