Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 112 z 122 PrvníPrvní ... 1262102110111112113114 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,666 až 1,680 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Mám po čase zase dotaz. Jaké máte zkušenosti s fólií? Mám ji cca měsíc a na jedné straně se mi odlepuje, je vytahaná, má boule. Vím, že tu byla chválena. Mám tu za 12 doláčů.
    Pak ještě jedna věc. Stává se mi, že se připojím na wifi, vše funguje, jen nejde odesílat pošta. Dělá to jen u některých wifi hlavně v zahraničí. V Chorvatsku mi to u jedné šlo, u dalších dvou ne, to samé teď na Slovensku. Nevím jestli není něco špatně přenastavené, celou zimu jsem to nepotřeboval, připojoval jsem se jen doma a jen vyjimečně jinde. Někdy na jaře jsem dělal HR. Mám před sebou ještě dovolenou a potřeboval bych, aby to fungovalo. Loni bylo vše bez problémů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Tu stejnou fólii jsem měl a byla asi něco přes půl roku na displeji a byla pořád jako nová. Nic se neodlepovalo... tak nevím.
    Pak jsem ji sundal (moje blbost), ale te´d tam už více jak půl roku žádnou nemám a je klid.

S Wifi je to všelijaké... teď nemyslím s Wifi v M10 ale obecně.
    To, jestli jde odeslat pošta nebo ne, když jsem na nějaké wifi, tak je to na 99% tím, že daná Wifi, která je zdarma, má záměrně zakázané porty pro odesílání pošty.
    Někteří provozovatelé to tak prostě mají a nic s tím neuděláš.
    Pokud na daném Wifi připojení funguje internet jako takový, tak musí i pošta. Pokud ne, je to problém provozovatele Wifi bodu.
    Pokud mají zablokované porty 25, 110 popřípadě 995 a 465 tak to fungovat nebude.
    V mailovém klientu v M10 se nic extra z důvodu wifi nenastavuje, takže pokud to funguje jinde (třeba někde doma), musí všude, pokud ne, bohužel to mají zablokované.
    A v takovém případě je vhodnější použít datové připojení operátora, což se bohužel může z důvodu nenažranosti operátorů prodražit.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Chtel bych se zde zeptat mistnich borcu,jestli nekdo nevi o nejakem odkazu na rozborku M10 ... Buhuzel mi spadl(jak jinak nez na roh ) a od te doby mi blbne reproduktor Po podrobnejsim zkoumani jsem zjistil ze je uvolneny ...
    Diky moc

Registrace
    Apr 2008

Někde jsem to někde viděl, ale už si opravdu nevzpomenu kde, ale zkus se podívat na XDA, myslím, že tam by něco molo být...
    Samozřejmě pak je ještě mistr "Pitka", který to určitě nemá na papíru, ale zná to i po slepu

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Díky, myslel jsem si, že je to asi chyba poskytovatele, ale nebyl jsem si jistý.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2011

zdravim nikdo nic nepotř.tak to osvěžim dotazem aby to neusnulo : použivam (jak to tu už nekdo před časem zminoval ) natačeni behem jizdy jen nekdy přes aplikaci DVR (od znameho rusa přes WM)jde to pekne možnosti v kvalite nahravani jsou dobry jak kdo ma misto )ale problem je v tom že to "kostičkuje" nebo litaji vodorovne čary pri zapnute navi i při te nejmensi kvalite myslite že je to tim že nestiha procesor nebo je chyba jinde nebo se neco nesnaši (myslim prg) bez navi je to ok i v te nej kvalite .
    :?:

Registrace
    Apr 2008

No, když vezmu v úvahu fakt, že při nahrávání videa se procesor celkem zapotí (zvlášť mobilní) a ta k tomu ještě pustíš navigaci?
    Tak to rozhodně nemůže moc dobře fungovat. Při aktivním navádění navigací a aktivním nahráváním záznamu to nebude asi nikdy 100% pro obě tyto funkce.
    Buď bude video poškozené nebo nepěkné, nebo bude navigování pokulhávat. V případě M10, má přednost vždy ta navigace.
    M10 je sice výkonné zařízení, ale není to žádné dvou jádro s 1GHz procesorem a 1GB RAM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2011

diky za odpověd myslel jsem když by třeba pri tom minimalnim rozlišeni dvr je to opravdu min. že by to mohlo ale asi ne bud to nebo to jo jo

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím všechny po delší odmlce, vyvstal mi problém se kterým si osobně nevím rady a pro Vás to bude asi hračka. Z ničeho nic mi přestaly zvonit upomínky v kalendáři, které až do této doby vungovaly bezproblémově. Zkoušel jsem restart, znovu od počátku nastavit zvonění upomínek, ale výsledek veškerý žádný a víc s tím já osobně udělat neumím. Jinak vše ostatní funguje dobře, SMS, budík atd. jenom ty upomínky v kalendáři ne. Díky za pomoc.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ahojky, mám dotaz:
    poraďte mi, prosím . Co udělat s vestavěným prohlížečem SMS zpráv, aby když otevřu nepřečtenou zprávu, mi neprobliko zbytečně a marně - klávesnice ven a schovat. :?
    Znalci používají jiný program pro SMS zprávy? Lze řešit? Je vyřešeno v Pitkově verzi ROM?

Používám oficiální ROM, nyní 6.26.

Eventuelně děkuji. :-) :yes: :yes:

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zdravím po delší době, jde nějak vypnout zvuk pazvuk při "vytáčení" čísel?
    Díky

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ahoj všichni,
    podařilo se mi rozbít sklo před displayem (display neporušen), nejlevnější varianta co jsem našel je koupit celý přední kryt za 1308Kč, odkaz: http://shop.sil.cz/vypis.aspx?cesta=Asus%5c_PDA%5cM10&page=2. To nechávám pouze jako poslední variantu.
    Nemáte někdo radu nebo neznáte nějaký fígl?
    Díky

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Tak to mas blbe to co si robil ze si to rozbil ? ha ?

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Inac vie mi niekto povedat preco mi nejde prijat MMS .. Dostal som MMS na inom mobili ta ista MMS dosla a sa otovri a na mojom len sprava o doruceni a ked dam ze stiahnut MMS do Mobili tak mi to nedovoli. Ako momentalne mam 0 Eur kredit ale nemalo to byt nic spolocne lebo doticna osoba zaplatila za odoslanie.... tak nerozumiem.. kde je hacik..

Kliknem na MMS a mi napise vystrazne okno NELZE STAHNUT MMS HMM VIE mi povedat preco ?

A tak isto Bluetooth nevie mi najst zariadenie ale ine zariadenie mi ho najde a napoji sa na neho

Dandee_ce4you
    Guest

Dobrý večer, žádám o radu o připojení internetu. Mám M10 asi 8 měsíců s poslední verzí od Pitky a simku O2. Teď jsem si koupil internet v mobilu, ale nedaří se mi to rozběhnout. Nastavení mám takové:
    Připojení/Nastavení počítačové sítě/ Země: Czech, Profil- O2(Postpaid)
    Připojení/Připojení/Spravovat stávající připojení: Název O2- Internet, Číslo- Internet, Modem - Mobilní linka (GPRS), Přístupový bod - internet.
    Nastavení: Tato síť se připojuje k internetu

Dám připojit a vyhodí to chybu: Volané: internet - Z neznámých důvodů se nelze připojit...

Zkoušel jsem i různé jiné kombinace nastavení a po dvou dnech laborací nic.
    Udělal jsem na telefonu i hard reset, abych vyloučil vliv nějakého programu a už nevím, co dál. Budu vděčen za další pomoc.
    Děkuji Dan

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 16:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08