Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 102 z 122 PrvníPrvní ... 25292100101102103104112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,516 až 1,530 z 1824

Téma: Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Tohle umí ten vestavěný přehrávač na hudbu.... používám ho, a když mi někdo volá, hudba se pozastaví a po ukončení hovoru to pokračuje dál.
    Pokud to neumí jiný SW, bohužel, pryč s ním
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

No jo ,ale ono to ma haček, roze nenapsal zda měl na mysli hudbu či film ;-)..... Pokud použivá TCMP ,tak bych řek ,že ho má na filmy,no možná i na tu music .....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

roze je už postarší ročník a tak netrápí svůj vetchý zrak zíráním na filmy na takovém pididispleji. Poslouchá na TCPMP jen audio.
    roze je konzervativec :-) , kdysi se naučil ovládat TCPMP a vyhovuje mu to, že playlisty si tvoří dle adresářů a souborů v nich a nemusí se zaobírat nějakými knihovnami.

Registrace
    Apr 2008

To je ale pořád stejné.... pokud se program (na hudbu či film) neumí "pozastavit" tak je k ničemu.
    Zase na druhou stranu, po ukončení hovoru si ten film či hudbu můžu vrátit, ne?

P.S.
    Roze je můj člověk, protože se nedívá na filmy na pidi displeji :yes: :yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

roze se na ten integrovaný přehrávač dnes znovu díval a nabyl pak dojmu, že tento přehrávač pracuje jen s knihovnami. Je to tak?

Registrace
    Apr 2008

Ano, je vhodné mít svou hudbu nějak tříděnou, např. podle ID3 tagu, pak lze přehrávat dle interpreta, alba atd....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

OK, třídění a ID tagy jsou fajn. Já ale neposlouchám hudbu, ale audiobooky. Nahraju si do M10 knížku (rozuměj sadu MP3), poslechnu si ji a smažu MP3.
    Tzn. žádné opakované poslechy => tvorba/aktualizace knihoven mě připadá jako krok navíc.
    Přínos knihoven, ale jinak neznevažuji.
    Díky za pokec

Registrace
    Apr 2008

No nevím .... já kliknu na MP3ku a spustí se mi ten přehrávat hudba a je to
    Jestli ty klikneš na MP3ku a spustí se ti něco jiného, tak bohužel :O

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

No ja pouzivam S2P, jedinecna vyhoda tohoto prehravace je v tom,ze kdyz si zamknu displej pres S2U2 ,toz mam prehravac na displeji a ovladam si ho dle libosti,ale jelikoz je Tomsoft postarsiho rocniku :-) tak ho to jiste nejak nenadchne..... Howg.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Hmm, zdá se, že původní laický dotaz vybudil konstruktivní a přínosnou diskuzi... ) )

permar: na to S2P bych se podíval, někdy (třeba v metru nebo na ulici) si hlasitost průběžně upravuji, ale jestli to potřebuje S2U2 tak to díky ...
    tomsoft: jak jsem psal - neposlouchám music ale audiobooky. 1 knížka = (někdy) i řádově desítky MP3 na sebe navazujících. V TCPMP si natáhnu do jednoho playlistu celou tuto sadu. Spouštět to po jednotlivých MP3 - to si nedokážu představit.

Registrace
    Apr 2008

Tak pokud chceš přehrávat playlisty, tak to bude lepší ten S2P krám
    A protože je k tomu vhodná i S2U2, tak i tohle.... oba jsou zdarma, ale S2U2 je někdy vražda :
    Chce to vyzkoušet :yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Zdravím diskutéry
    Tak jsem se zas jednou dostal k tomu, abych se podíval co je nového kolem M-10. Já ji mám od února a až na pár vytuhnutí, která nejsou pro Windows obecně nic zvláštního, jsem nad míru spokojený. Snad jen odezva displeje by mohla být trochu spolehlivější. V registrech jsem ji přestavil podle zdejšího návodu na č.8, což výrazně pomohlo, ale nedá se to srovnat např. s mjí starou navigací Mio C510. Mám pocit, že v každé aplikaci je displej jinak citlivý. Nejlepší je to v Meteoservisu. Zato citlivost navigačního modulu ve spojení s iGo8 je neporazitelná.
    Ale nedávno jsem narazil na problém s kamerou. Napadlo mne, že s dodaným držákem je možno telefon použít i jako palubní záznamovou kameru, což se může občas hodit pro natáčení např. dopravních přestupků, které dělá policie (moje oblíbená činnost), průjezd zajímavým městem nebo krajinou na dovolené a pod. Tak jsem to vyzkoušel. Výsledek sqělej, až na jeden problém. Při snímání videa delšího než zhruba 10 minut (na přesnou limitní hranici jsem nepřišel) se vše tváří normálně, ale když chci záznam ukončit, tak po dotyku na tlačítko stop vše vytuhne na posledním záběru. Pomůže jen restart. V adresáři vznikne soubor o několika kB, který nejde nijak spustit. :no:
    V telefonu mám kartu 16 GB Kingstone class 4, takže místa je dost pro takový záznam a karta je dost rychlá, si myslím. Ukládám samozřejmě na kartu. Takže moje první podezření, že nemá kam ukládat, je asi mimo. Myslel jsem, že ukládá průběžne a že aspoň to, co se natočilo do doby vytuhnutí, tam bude. Ale ne. (
    Nemáte s tím někdo zkušenost nebo radu? Soft je tam originál, jen jsem si dohrál drobnosti jako navigaci, počasí, a tak.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Dam ti len taku skromnu odpoved a jednu radu. Vyskusaj tu SD kartu sformatovat v PC na NTFS. Pri USB klucoch je to dost podstatna vec. Vyskusaj ak chces ved za to nic nedas.

Tomsoft: Ked prisiel kurier z DPD po tvoju M10 tak ti dal doklad o prevzati? Dal som datum prevzatia na 13.06. a osud to zariadil tak ze od 12.06. odchadzam na 4 tyzdne prec no musim si to uz teraz nejako zariadit.

Registrace
    Apr 2008

Jo, dal.
    Že nebudeš na adrese, nevadí..... až Ti přijde mail (nebo SMS), že ti to posílají zpět, zavolej do DPD a domluv se tam, to není problém.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

To Luigi: Děkuji za radu, ale karta mi nejde takto zformátovat. Kyž ji vytáhnu z telefonu a strčím do čtečky, tak mi Windows XP nabízí buďto FAT32, nebo exFAT. NTFS to vůbec pro kartu nenabízí. Něco jsem si přečetl o exFAT a chtěl to zkusit. Ale při pokusu o format vyskočila hláška že formátování nemohl obýt provedeno. Bez vysvětlení. Tak jsem se zatím vrátil na FAT32, než se zase něco najde, co zkusit. (
    Ale aspoň jsme pochopil, proč to tak je. Totiž že FAT32 neukládá soubory větší než 2 GB. :O
    Takže prosím o radu, jak se dá naformátovat na NTFS? Díky. :?:

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 120
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 16:23
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08