Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Držák pro HD2 - jednodušší, méně "luxusní", koncem března a za 55 liber

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

http://www.clove.co.uk/viewProduct.a...6-BF3D0B88BD04

Při uvedení HTC HD2 bylo součástí fotogalerie i několik renderů zařízení v nádherným držákem na sklo do auta. K jeho uchycení k zařízení měl složit výměnný kryt baterie. Očividně to ale sice bylo oku lahodící, nicméně poněkud nepraktické, a tak se na přelomu března a dubna můžeme těšit na upravený držák, do kterého se zařízení klasicky vsune/zacvakne. Cena není zrovna lidová, 55 liber je skoro 1400 Kč, ale kdo chce originální příslušenství, musí s vyšší cenou počítat.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00339843_hd2cc_94oD.jpg 
Zobrazení: 44 
Velikost: 43.8 KB 
ID: 11224   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00339843_carkit1_wqd3.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 54.3 KB 
ID: 11225  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Přiznám se, že poměrem cena/výkon jednoznačně vede držák i s poštovným za $11, co jsem koupil zde http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

Je dělaný přímo na míru HD2, žádnej hnusnej univerzál s packama, ze kterého PDA vypadne, když trochu šlápnu na plyn. Jediná drobná nevýhoda je, že hodní aretovací páčka (ta uprostřed) má při vyndavání HD2 tendenci zachytit se v drážce zadního krytu (tou, kam strčíme nehet, aby se dal kryt baterie otevřít), takže je třeba páčku stisknout ještě jednou. Jinak maximální spokojenost.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No, při této ceně a provedení asi není jediný důvod, proč nevsadit na řešení od Broditu. (Tedy, kdo po něm již dávno nesáhl.)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od tortoise
    Přiznám se, že poměrem cena/výkon jednoznačně vede držák i s poštovným za $11, co jsem koupil zde http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT

Je dělaný přímo na míru HD2, žádnej hnusnej univerzál s packama, ze kterého PDA vypadne, když trochu šlápnu na plyn. Jediná drobná nevýhoda je, že hodní aretovací páčka (ta uprostřed) má při vyndavání HD2 tendenci zachytit se v drážce zadního krytu (tou, kam strčíme nehet, aby se dal kryt baterie otevřít), takže je třeba páčku stisknout ještě jednou. Jinak maximální spokojenost.
    Super, díky za tip! právě jsem dokončil objednávku, jsem zvědav, kdy dorazí
    k objednávce jsem ještě přidal dar na Haiti pro Red Cross - pokud je to na e-bayi, tak věřím, že peníze přijdou na správné místo.

Podobná témata

1. HTC Wildfire x mene overene shopy?
    Od TomBiker v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-10-2010, 13:19
  2. HELP - jinak jé moje HáDé jen luxusní těžítko
    Od mattakh_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 26-07-2010, 15:13
  3. Upgrade na WM5 pro iPAQ hx4700, hx2700, hx2400 a hx2100 budou asi KONCEM léta
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 10-08-2005, 10:53
  4. WOL verze 1.8 problém po přerušené synch.před koncem stahování
    Od Jerry Salcer v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-02-2004, 14:36