Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s SW klávesnicí - nezobrazuje se

dino.velvet (25)|21.1.2010 12:26
Dobrý den,

Mám problém s tím, že se mi po chvilce používání přestane zobrazovat SW klevásnice. Těsně po restartu funguje a pak vůbec. Zkoušel jsem všechny druhy, které jsou v TP2 nainstalovány. Pokud používám HTC SENCE na today, tak s tím problé není, ale kterýkoliv jiný ano. Ať se jedná o Pocket plus nebo můj nejoblíbenější Resco contact.

Děkuji za každý tip.
olejar_ce4you (0)|5.2.2010 11:56
Mam ten stejny problem, jen bych doplnil mam TP2 s jiz predinstalovanym WM 6.5 a dela to od sameho zacatku v tovarnim nastaveni. Problem se projevuje jeste u dalsich 2 kolegu. Kolega s WM 6.1 problem nema. Take predem dekuji za kazdy tip.
PetrB01 (30)|9.2.2010 09:50
Ahoj,
tak mám přesně ten samý problém. Předinstalované WM 6.5 s ČS lokalizací. Klávesnice se jakoby zobrazí (ostatní okna jí udělají místo), ale není vidět a ani nereaguje na mačkání. HW klávesnice odmítá psát české znaky. Zkoušel jsem různé typy nastavení až jsem se dostal do stavu, kdy mi nepsala ani HW klávesnice (přitom reagovala). Jenom fungovalo delete.
Provedl jsem soft reset a zatím to vypadá v pořádku.

PB.
htcjirka (1875)|9.2.2010 18:31
Problem se objevuje zejmena ve spojeni WM6.5 a cestina sunnysoft.Bohuzel posledni dobou sunnysoft cestina temer na kazdem novem zarizeni vzdy prinasi nejaky bug.
dino.velvet (25)|10.2.2010 16:43
ještě dodám, že jsem přístroj zformátoval a nechal v továrním nastavení a funguje. pokud ale používám jiné today aplikace než HTC SENCE, třeba spb diar, tak problém přrtrvává. Někdy to funguje a někdy ne.

Exisruje tedy nějaký způsob jak to odstranit?
dino.velvet (25)|4.4.2010 07:33
Nepovedlo se třeba náhodou někomu odtranit tento problém?

Na stránkách prodejce jsem to zkoušel taky a dopadlo to takto :
Prolém s SW klávesnicí

David (neregistrovaný) (23.2.2010, 16:42)
Dobrý den,

Zakoupil jsem tento přístroj zde v Eshopu a nezobrazuje se mi SW klávesnice. Funguje pouze po restartu a problém je pouze u české lokalizace. Více se píše zde https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=35036 . Není nějaká oprava této české verze? Díky
Reagovat
Re: Prolém s SW klávesnicí
RoSch (neregistrovaný) (24.2.2010, 14:21)
Připojuji se k tomuto problému ... nejdřív jsem si myslel, že někde na něco špatně klikám, ale koukám, že je to všeobecný problém. Ještě upozorňuji na špatný překlad v prostředí hTC Sense, viz. komentáře u TD2: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/041ZHT-101/htc-touch-diamond-2-cz.html
Re: Prolém s SW klávesnicí
User (neregistrovaný) (25.2.2010, 16:38)
Možná jsou si tvůrci české lokalizace vědomi této chyby a tak schválně nereagují.
Re: Prolém s SW klávesnicí
Kropáček Filip Sunnysoft (1.3.2010, 12:38)
Dobrý den, obraťte se na kolegu, který řeší potíže s lokalizací na mail ladislav.vesely@sunnysoft.cz
Re: Prolém s SW klávesnicí
Dino (neregistrovaný) (3.4.2010, 22:19)
Na kolegu jsem se obrátil, ale ten nereaguje
dino.velvet (25)|8.4.2010 12:52
Tak kdyby toto téme ještě náhodou zajímalo, tak nová oficiální ROM od HTC a lokalizace od Sunystoftu už ten problém nemá :
http://www.sunnysoft.cz/htc/
ale na staré se to odstranit nepovedlo ani ve spolupráci se Sunnysoftem