Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 89

Téma: 1. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 30. ledna 2010, Zlatý rožeň

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás pozvat na nové a možná trošku netradiční setkání příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj. na 1. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 30. ledna 2010 od 14 hodin v restauraci Zlatý rožeň, Československé armády 22, Praha 6 (mapa). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace. Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství. Jak jsem psal výše, může přijít každý, ale s ohledem na nový podnik, kde nemáme takové možnosti, jako v Levanduli, :!: prosím zájemce, aby se přihlásili, abych věděl, s kolika lidmi mám počítat a kolik míst zarezervovat,:!: aby pak někdo nemusel stát. Přihlásit se můžete přímo v tomto vláknu nebo mi pošlete soukromou zprávu (SZ) nebo emajl (čti ímejl).

Informace o všech srazech ce4you najdete zde. Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

EDIT 29.1.2010 - 15:20
    Zarezervováno (zatím) 14 míst na sobotu 30. ledna od 14 hodin.
    Počítám s těmito účastníky:
    1. já
    2. Pavel Koza
    3. M.R.Hoch
    4. Termiter
    5. Carabei
    6. JirkaJura
    7. hajekm
    8. Čestmír Horák
    9. Velvet
    10. StaPo
    11.-12. Docent 2x
    13. krabicka3
    14. ????

Prosím alespoň někoho z výše jmenovaných, aby se pokusili dorazit kolem 14 hodiny, abych tam hodinu a půl neseděl sám u stolu pro osm.

EDIT 1. 2. 2010
    Sraz přejmenován z alfa (0.) na 1. nepravidelný.....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Zdendo, jsem back a nejspíš bych se zastavil na oběd i se svým HD2

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Bude i Kozel? , nebo čistě Tvoje iniciativa?

Registrace
    Mar 2004

Kdepak já, já jsem v podstatě pasivní a línej člověk. Tohle trošku "vyprovokoval" Termiter (třeba tady) a tak jsme se s Pavlem dohodli, že to zkusíme. Pojedu asi autem, tak kdyby měl nějaký ropák absťák, může si se mnou odskočit - nastartuju a lehneme si na 5 minut k výfuku.

Pavel slíbil, že dorazí. Tak uvidíme.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Hm, nápad super, termín špatnej :? Ten den už se mi kříží dvě akce a tohle je třetí...kdyby náhodou obě dříve domluvené padly, tak bych přišla...jinak snad příště.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To vypadá zajímavě... Jednak tam nebudou čmoudilové a druhak je to na směru vod Kladna, takže bych nemusel přes celej Prágl... Asi přijedu nováčkům ukázat, jak vypadala PDA v době, kdy je ještě používali odborníci a ne kdejakej jouda .
    Definitivně potvrdím účast/neúčast v neděli.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Super, přijdu, vezmu i nějakou tu zajímavost. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

že bych se taky ukázal...

Registrace
    Mar 2004

Všiml jsi si, že je ten sraz nekuřácký? Poud vím, tak hulíš jak kocábův chráněnec za bukem.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdenku, vyborne prirovnani.

Registrace
    Mar 2004

A ty dorazíš? Ať je nás alespoň do pauzírovaného mariáše.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

řekl bych že kouřím míň jak cihla3, a hulit, to si vyprošuju, jedna z věcí, který se zásadně vyhýbám. myslím, že nekuřácký je o tom, že se uvnitř nekouří, ale když mě tam nechcete...

btw to si nikdo nevšiml že mimo posledního srazu jsem na žádném za poslední půlrok nekouřil?

Registrace
    Mar 2004

Nejíš maso, nepoznáš vtip příští nekuřácký sraz bude někde venku.....abychom mohli kouřit

Tak tedy kolik míst mám zarezervovat? U některých příspěvků si nejsem jistý - MRH ano, Termiter ano, Docent se v neděli nevyjádřil, Velvet neví, Krabička3 jen přispěl příspěvkem (nebo chce přijít?), Carabei si myslí, že ho nechceme (ale fakt jsem myslel, že jsi vášnivý silný kuřák).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

byl jsem, ale přestal jsem, je pravda, že zase začal, ale to je tak tři nikotinové trubičky denně, to je tak když ženská buzeruje o zkouškovým vtipy pochopím, jsem masožravec, ale něco mi občas nesedne

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Musim se Carabeiho zastat, když chodíme na vodnici, tak dost často ji vytáhnu z větší části já

Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-12-2010, 13:19
  2. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 10:48
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 14:07
  4. Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 13:26
  5. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 19-01-2010, 21:18