Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepší kalendář?

beenox (32)|18.1.2010 18:04
Rozhodl jsem se trošku organizovat svůj čas pomocí nějaké aplikace v telefonu, nejlépe kalendáře. Používám Windows Mobile 6.5 a Windows Deafult zobrazení. Moc rád bych nějaký kalendář, který by byl jednak český (není podmínkou), ale jeho zobrazování by bylo maximálně hravé, svěží a přehledné.

Nejvíce se mi líbí organizace času v HTC Hero (Android) - http://twitpic.com/t1pzx ;-)

Nevíte, jestli je nějaká aplikace, která umí zobrazit události v kalendáři podobně jako je na obrázku výše? A hlavně je pro Windows Mobile 6.5?

Nebo další aplikace, které se zdají být jednak použitelné, ale také hezky vypadající?

Předem děkuji za návrhy.
schimi (65)|18.1.2010 23:37
Mě se zatím nejvíc líbí Thumbcal, relativně jednoduchý, hodně přehledný, čeština tam taky je, pěkně se ovládá prstem. (www.ThumbApps.com) Barvy se dají snadno navolit.
beenox (32)|19.1.2010 07:08
Na ten jsem koukal, ale abych pravdu řekl, moc se mi nezamlouvá.

Nějaké další nápady?
Zdenek Malinsky (9781)|19.1.2010 09:04
Záleží na vkusu (či dle obrázku výše nevkusu) každého soudruha. :D
Tady jde snad o funkčnost. Když chceš něco hezkého, kup si obraz, sochu, plastiku.
Pocket Informant, Agenda Fusion, Agenda One, Extreme Agenda, Agendus. Možná by postačilo jen lepší zobrazení na today = SBSH Pocket Breeze, Spb Diary....
Wir2K (89)|19.1.2010 10:24
co tohle? : link

[color=red]Upraven link. Používej klikací - nejsme warez forum.[/color]
zivan (615)|19.1.2010 10:32
Pro me je nejdulezitejsi Today plugin - ten mi zobrazuje udalosti na nasledujici 2 tydny a vidim je pri kazdem zapnuti telefonu. Do kalendare lezu vetsinou jen kdyz do nej potrebuji pridat nejakou udalost, takze tam nejake omalovanky nejsou potreba :)
Nolf (20)|26.1.2010 10:21
Já používám SBSH Calendar a plně mi vyhovuje. Mám i integrovaný plugin do SPB MS. Samotný kalendář si lze upravit vzhledově - každý náhled zvlášť - den, týden atd.