Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybějící SMS/MMS a e-mail položky ve zprávách

mihals (25)|17.1.2010 13:55
Předem píšu, že nepoužívám HTC Sense, ale standartní Today, celý systém v ENG verzi bez češtiny.
V nastavení Today zaškrtnu položku "Messaging", která se objeví na Today. Když ale kliknu na Messaging, zobrazí se mi pouze
možnost nastavení e-mailu, položka SMS/MMS a e-mailů chybí. musím tak pokaždé jít do Start > HTC Messaging.
Setkal se někdo s tím? jen mě prosím nenuťte do HR - kompletní instalace a nastavení všech aplikací mi zabrala celý den :D
Díky za jakékoliv nápady!
screen zde:
htcjirka (1875)|17.1.2010 14:11
Nainstaluj si toto a budes mit dostupny klasicky Windows Messaging.Nainstalovat,restartovat.
mihals (25)|17.1.2010 14:23
Super Jirko, moc díky! už to fičí :-)

a ještě se zeptám. jdou nějak oživit www linky v příchozí sms? takhle je musím kopírovat a vkládat do opery manuálně, u WM6.1 byly klikací...
díky
htcjirka (1875)|17.1.2010 14:36
Pak ti musel prijit link v divnem formatu nebo za linkem chybi mezera apod,linky v sms klikaci mam a rovnou se me otevre prohlizec.
mihals (25)|17.1.2010 14:53
jop, koukám už to taky funguje - asi to zprovoznil ten cab od tebe.
ještě jednou moc díky a přeji pohodovou neděli!
htcjirka (1875)|17.1.2010 14:58
:yes: Děkuji,taktéž přeji.
mihals (25)|18.1.2010 00:00
tak jsem teď zjistil, že můj problém ještě stále není na 100% vyřešený. SMS sice už fungují, ale nemám možnost odeslat MMS - nabídka MMS totálně chybí, i když chci odeslat MMS z prohlížeče obrázků, tak díky absenci MMS se nastartuje pouze editor sms :(
nějaké další rady? Moc díky!

edit: po dlouhém hledání na xda a s pomocí Velkého bratra jsem zjistil, že po zrušení HTC Messaging se zruší právě ta položka MMS a je potřeba jí zpět doinstalovat. Takže kdo by s tím měl problém, je potřeba nainstalovat ArcsoftMMSComposer . já mám verzi 5_0_31_19 právě z xda a šlape perfektně. jen je ještě potřeba nastavit profil MMS, který je v tom cabu přednastavený pro AT&T. ale to už je hračka :-)