Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Displej

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Pane Koza mam jeden problem. Kdyz si prohlizim Vase stranky ve verzi pro PDA ( verze pro desktop se zobrazuje pomaleji) na me Toshibe e800 tak je i pri nastaveni nejvetsi velikosti pisma text prilis maly. Je mozno s tim neco udelat aby byl vetsi? Cesky nepisu proto, protoze cestina pro toto PDA s WM 2003SE zatim jeste neni k dispozici. Dekuji za odpoved.

Ivo Hubik
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od ok2shi
    ... tak je i pri nastaveni nejvetsi velikosti pisma text prilis maly. Je mozno s tim neco udelat aby byl vetsi? ...
    Taková lupa by určitě pomohla .

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Toto mi také vadí, velikost fontu ve verzi pro PDA je opravdu velmi malá, často používám textové verze webů i na PC a web ce4you je v tomto zcela nepoužitelný. :no:

Když už jsem v tom, navrhoval bych také upravit odkazy na úvodní stránce v levém bloku u posledních příspěvků ve fóru tak, aby po kliknutí na zvolený příspěvek byl uživatel přesunut přímo na něj a ne na začátek tématu, což je zvláště otravné, pokud je téma na více stran. Tento problém jsem řešil i na našem serveru na četné žádosti uživatelů, protože drtivou většinu z nich zajímá právě poslední příspěvek k tématu, nikoliv první...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

...text prilis maly. Je mozno s tim neco udelat aby byl vetsi?...
    Řešení (= skutečně lupa) pro displej PDA je tady.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

2Milan Švec: nemyslím, že to je adekvátní reakce na upozornění na nedostatek

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pane Koza mam jeden problem. Kdyz si prohlizim Vase stranky ve verzi pro PDA ( verze pro desktop se zobrazuje pomaleji) na me Toshibe e800 tak je i pri nastaveni nejvetsi velikosti pisma text prilis maly. Je mozno s tim neco udelat aby byl vetsi? Cesky nepisu proto, protoze cestina pro toto PDA s WM 2003SE zatim jeste neni k dispozici. Dekuji za odpoved.
    Urcite by se s tim neco delat dalo Uvodni stranka mobile.ce4you.cz uz je upravena, dejte vedet, jestli je to krok spravnym smerem.

Citace Původně odesláno od Michal Škrabálek
    Toto mi také vadí, velikost fontu ve verzi pro PDA je opravdu velmi malá, často používám textové verze webů i na PC a web ce4you je v tomto zcela nepoužitelný.
    mobile.ce4you.cz neni textova verze webu, je to verze pro mobilni zarizeni (a to je IMHO rozdil)

Citace Původně odesláno od Michal Škrabálek
    po kliknutí na zvolený příspěvek byl uživatel přesunut přímo na něj a ne na začátek tématu, což je zvláště otravné, pokud je téma na více stran...
    Ted vas to hodi na prvni neprecteny prispevek.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ted vas to hodi na prvni neprecteny prispevek.
    Skvělé, tak rychlou reakci jsem nečekal :yes:. Ještě malinko zvětšit velikost písma v PDA verzi fóra a je to dokonalé, strejdo

BTW mluvil jsem o PDA verzi jakožto verzi s malým písmem a zmiňoval jsem se o používání textových verzí na jiných webech, což v tomto případě nahrazuji PDA verzí ce4you, myslím, že do určité velikosti písma je v prohlížeči PDA tak jako tak nastaveno default "prťavé písmo", takže jeho změna nemá na zobrazování v PDA vliv (pokud se tedy nenastaví 30px) Nicméně úvodní stránka už je ok (i když stále menší písmo, lze to alespoň číst )

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Také bych se přimlouval za větší velikost písma zejména v diskusních fórech.
    Lze upravit stránku aby si písmo zvolil každý podle libosti např ze 3 možností ?

Ivo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... osobně mi přijde velikost fontu mobilní verze v prohlížeči na PDA v pořádku. Pravdou ale je, že na stolním PC je defaultní velikost písma opravdu malá a vždy ji musím zvětšit na maximum.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... osobně mi přijde velikost fontu mobilní verze v prohlížeči na PDA v pořádku. Pravdou ale je, že na stolním PC je defaultní velikost písma opravdu malá a vždy ji musím zvětšit na maximum.
    PavelR.
    U mě to je naopak.
    NA PC mám texty příspěvků (okno Přehled tématu, Náhled nebo Zpráva) vždy větší, než texty citací, datumu a času v Zasláno: , nebo třeba právě teď psané odpovědi. Ty citace (po XY napsala/a: ), datumy a vkládané texty odpovědi jsou stejně velké jako třeba řádek Adresa MS IE nebo názvy menu (Soubor, Úpravy, Zobrazit atd.) nahoře v MS IE. Nastavení "Velikost textů" v "Zobrazení" v MS IE je na hodnotu "Střední".

Naopak abych dosáhl u mobilní verze stejné velikosti textů jako u adresního řádku Pocket IE (nebo třeba textu věty "Vítejte v diskuzních fórech" při nastavení "Medium"), musím nastavit "Text Size" ve "View" v PIE na "Largest". A pak to jde číst pohodlně.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Naopak abych dosáhl u mobilní verze stejné velikosti textů jako u adresního řádku Pocket IE (nebo třeba textu věty "Vítejte v diskuzních fórech" při nastavení "Medium"), musím nastavit "Text Size" ve "View" v PIE na "Largest". A pak to jde číst pohodlně.
    ... ano u mne je to stejně; nicméně mě "zatím" připadá pohodlné čtení mobilní verze ce4you i při velikostech Smaller a Smallest. Naopak velikost písma stejná jako je v adresovém řádku je pro mne až příliš velká ...

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...a pak mam vytvorit univerzalni verzi Ne, diky za pripominky, neco s tim udelam. Kolega Škrabálek by pro me (i vas ) mel mit behem par tydnu prekvapeni, tak to udelame najednou.

Podobná témata

1. displej
    Od balon_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-08-2012, 21:28
  2. 4" displej
    Od pdq v sekci Microsoft Windows Phone
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-07-2010, 21:22
  3. Displej
    Od Hoper11a v sekci Touch HD