Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Netfront browser 4 concept

qwido (70)|15.1.2010 08:32
Nevíte někdo, jak přimět tento nový prohlížeč, aby zobrazoval text korektně?
Např zobrazení www.google.cz je jen směsice prapodivných znaků, ale ce4you se zobrazuje bez chyb.
Zkusil jsem všechna kódování která prohlížeč nabízí, ale bez úspěchu.

Download Netfront Browser 4 Concept

Tato verze bude funkční do konce června tohoto roku, stejně jako tomu bylo i u starších verzí.

Jinak tento prohlížeč u mne vítězí na celé čáře před Operou (mobile i mini). Rychlost načítání přes proxy server je opravdu blesková, srovnatelná, ne-li lepší než u opery mini a přitom prohlížeč není omezen Javou, jako právě opera mini a nároky na RAM jsou opravdu minimalistické (necelých 5 MB) .
Nebýt výše zmíněného problému, tak není co řešit.
00339397_Screen001_EvK.jpg
Skipy (110)|15.1.2010 12:07
Používám trojkovou verzi a Google se zobrazuje OK, kódování mám UTF-8.
TheMelin (1642)|16.1.2010 19:16
Tak mě to funguje v pohodě viz. scr. Spíše by mě zajímalo jak nastavit tento prohlížeč jako default, bohužel v nastavení to není. Zřejmě bude nutná změna registrů.
00339478_Screenshot_1_hcQn.jpg
qwido (70)|16.1.2010 21:04
Už se mi to podařilo vyřešit. Bylo to nastavením registru MUI pro změnu jazyka HTC Sense.
Docela mě to překvapilo, myslel jsem, že tento registr měni jazyk pouze a jenom v Sense a že se to dále v systému neprojeví. Po nastavení na 1033 (WWE) je vše OK.
Nastavení jako defaultni prohlížeč teď řeším taky, někde jsem na to viďel cab, ale nemůžu ho najít.
zivan (615)|19.1.2010 09:54
Tak jsem novou verzi Netfrontu zkusil a zda se mi horsi nez predchozi verze. Pres EDGE to byla docela bida. Opera umi napr. vyplnovat polozky formulare a posouvat stranku jeste pred celym nactenim, u Netfrontu se mi zdalo, ze se musi pockat na nacteni cele stranky. Takze pocitove jsem musel cekat dost dlouho, nez bylo mozne neco delat - vyplnit udaje na IDOSu, prihlasit se na forum...atd.
bkf1_ce4you (368)|23.1.2011 16:28
[quote=qwido]Už se mi to podařilo vyřešit. Bylo to nastavením registru MUI pro změnu jazyka HTC Sense.
[/quote]
Mno jo ale pak nemuzes pouzivat ceske Sense. Zkoumal jsem v4.1 a zjistil jsem podle toho spravne nastaveni registru ve v4.0 (nechapu jakej blbec v Accessu vymyslel ze default font ma byt Wingdings):

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Access\NFB40WM\AppPref]
"DefaultFont"="Tahoma"