Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HD2: Aktualizace pro spolehlivé SMS zprávy

jakas007 (5)|14.1.2010 19:31
http://www.htc.com/cz/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=0&dl_id=849

Nový update na HD2, který by měl řešit některé problémy s SMS zprávami. Jednoduše stáhněte do počítače, nakopírujte na zařízení a spusťte. Je vhodné pro zařízení s maximální verzí ROM 1.66.xxx.x.
mikrotom (63)|20.1.2010 00:41
Nainstaloval jsem si tento fix předevčírem, ale SMS aplikace je stále dost na hovno - velmi bugová. Dnes jsem se tomu chtěl podívat na zoubek trochu více a vida: HTC patch stáhlo ze svých stránek. Zmizel beze stopy a náhrady. Link nefunguje. Ach jo. WM je PEKLO!!!!

[color=red]AKTUALIZACE:[/color]

Tak na XDA již někdo cituje svou korespondenci s HTC na konto tohoto bugového fixu a jeho následného stažení z webu. Odpověď HTC je zde:

"Thank you for contacting HTC.

With reference to your query, this new update has some compatible issue with the HD2. Our technical deparment is doing the test for that. Please kindly wait for another few days.

Sorry for the inconvenience and thank you for your consideration."

Panebože to jsou sráči. Nezbývá než konstatovat, že i zákazníci takového telefonu, jako je HTC HD2, jsou opět jen a jen BETATESTEŘI :(
kesu (548)|20.1.2010 00:47
Pokud by jí někdo sháněl, najde ji zde (bod 133) : http://www.wmmania.cz/forum/viewtopic.php?p=379104#379104
mikrotom (63)|20.1.2010 00:51
Není proč tento fix shánět. Přináší více škody, než užitku :-(

Mě kupříkladu po jeho aplikaci zcela přestaly odcházet MMS zprávy.

Důvěra k HTC jde ke dnu.
kesu (548)|20.1.2010 00:57
No někomu funguje a někomu ne, bohužel. Mě celkem výrazně pomohla a vše funguje jak má
bagio (338)|20.1.2010 21:25
Ano,funguje.Žádné problémy.
htcjirka (1875)|20.1.2010 21:36
Tez me funguje fix bez jakychkoliv potizi.
mikrotom (63)|21.1.2010 16:14
Ano, někomu funguje a někomu nikoliv. Ne nadarmo ho HTC samo stáhlo z webu... :-(
mihals (25)|22.1.2010 07:36
taky se mi stalo, že po nainstalování opravného patche zmizely MMS.
vyřešil to HR. nainstaloval jsem všechny opravné patche od HTC, KROM jakéhokoliv týkajícího se sms a světe div se, funguje to tak nejlíp...
Pavel Koza (4761)|22.1.2010 08:17
[quote=ToM3]WM je PEKLO!!!![/quote]

Ehm, co má Windows Mobile společného s tím, že má HTC a jejich aplikace pro SMSkování problém? Že je HD2 odfláklé jsem psal už před několika týdny a vývoj mi jen dává zapravdu, ale prosím, nadávejte tomu, kdo si to zaslouží :D
mikrotom (63)|22.1.2010 15:13
Nechci v žádném případě startovat nějaký flame a částečně Vám samozřejmě dávám za pravdu. Na svou obranu musím říci, že WM samo o sobě je prapůvodním zdrojem těchto problémů. Kdyby byla standardní messagingová aplikace co k čemu, nemusely by vznikat takovéto proprietární patvary, které v konečném důsledku přinášejí jenom další zmatek a poruchovost.

Peklo WM je příčinou i toho, proč lze HD2 označit za chybový a nedostatečný stroj. Jistě to totiž není hardwarem. Jde pouze o to, že samotný operační systém od MS je k ničemu, tak se musí lepit takovýmto způsobem a to je opět v konečném důsledku k ničemu. Kdyby byl WM strojek krásně a spolehlivě funkční sám o sobě (pouze s OS), tak by podobné problémy nevznikaly a HD2 by bylo báječně využito.

PS: já vím, že je to trochu přes koleno, ale neříkejte, že to není pravda? :)
tomulinek (216)|22.1.2010 15:28
Myslím, že tento nový "update" mluví za vše: http://www.htc.com/sea/SupportDownload.aspx?p_id=297&cat=2&dl_id=854.

(Jinak, mrkněte někdy na fóra třeba Nokiiářů… A zjistíte, že peklo má mnoho podob. ;) Aneb často řeší i horší věci.)
htcjirka (1875)|22.1.2010 19:37
Sice nemam zadne problemy,je to WWE realese,takze ji testnu.

EDIT:

Po pripojeni kabelem pribyla nova polozka Device Companion,po te se otevre skryty adresar se Sprte Backup instalaci.
Po naistalovani vsech app me zbyva vice volne flash pameti 142MB(oproti predtim cca 100MB),RAM okolo 195MB
mikrotom (63)|23.1.2010 16:01
Škoda, že verze EastEurope opět není dostupná souběžně. S mým sériovým číslem mám smolíka :-((( Opět thumbs down...