Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN (Herm 200) - pomos s displejem

Jirho_ce4you (2)|13.1.2010 09:12
Hledal jsem, ale toto téma jsem na české WWW nenašel, na anglických jo, ale neumím anglicky, překladač trochu pomohl, ale je to chabé proto prosím o pomoc.
Mám problém u TYTNA HERM 200 praskl display polovina zobrazuje druhá je podlitá, Jedná se o display 6OH00056-00M (TX0704APAA2) u nás se dá zakoupit displej 6OH00037-00M - podle prodejce se jedná o náhradu a v TýTnu by měla být funkční, bohužel jsem display zakoupil a přesně jak jsem chabě přeložil z EN WWW display jen zbělá. Ještě jednou jsem vrátil prasklý displej do TýTna, abych se přesvědčil, že jsem nic neprovedl s flex - prasklý display naběhne. TyTn je patrně dovezen z USA byl zakoupen kamarádem v UK. Volal jsem do firmy kde jsem display zakoupil řekli mi, že podobný problém byl s display v nokii, že stačilo přeflešnout a fungovalo to. zkusil jsem - bez výsledku display stále bílý.
Ještě jsem uvažoval zda by nepomohlo vyměnit flex (jsou na něm součástky - není to na něm řadič displaye?)
Za jakoukoli radu - pomoc = moc děkuji

Upraven název vlákna. Nepiš kapitálkami. admin
Jirho_ce4you (2)|15.1.2010 15:42
Pro ty co budou mít ten samý problém. Tak jsem hledal dále a našel jsem, že TýTny byly vyráběny ve 3 verzích s LCD nejpoužívanější = 6OH00037-00M pak tento = 6OH00032-00M - a v prvních typech byl tento = 6OH00056-00M ani jeden není kompatibilní u dvou typů by mělo pomoct vyměnit i Flex k danému display , ten třetí je úplně na H...o u něj by se musel měnit ještě nějaký čip na základní desce. No poohlédnu se jestli se mi za rozumnou cenu nepodaří sehnat přímo ten LCD, jinak to jde do koše. Kdyby jste měl někdo zájem tak mám doma ten pro mě nekompatibilní nový LCD 6OH00037-00M.
Jen mě sere:mad: (ještě slušně napsáno), že servisy:no: tento problém neřeší jen výměnou display (vědí o tomto problému), ale mají nakoupené jen LCD 6OH00037-00M a tak to vymění i s cenou flex který mám v pořádku a čip který je vpořádku.