Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Existuje sw pro přenos dat po BT ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Chtel bych se zeptat, zda existuje nejaky soft pro prenos vetsich souboru mezi PDA a treba S60 pres BT. Normalne jde odeslat soubor jako BT zpravu, ale zde je problem, ze zpravy se ukladaji jen v RAM a jestlize je soubor vetsi, pak po chvilce je prenos ukoncen. Neni tak mozne prenest treba 100MB soubor. Jde o to, ze kdyz neni k dispozici PC a ctecka karet, neprisel jsem na to, jak tohle vyresit.
    Mohl by nekdo "polopate" poradit ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nebude nejjednodussi a nejrychlejsi proste z jednoho zarizeni kartu vyndat a soupnout ji do druheho popr.pomoci redukce, ktera je ke karte?

Jde o jednorazovku nebo chces toto delat pravidelne?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

No, to neresi problem. Jde o to, kdyz nekdo treba chce takhle velky soubor pretahnout k sobe a v okoli neni zadne PC.

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Zkus si do PDA nainstalovat Bluetooth Explorer. Je to pro WM a umí prozkoumávat jiné zařízení včetně SD....
    Připojené soubory Připojené soubory

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

No, problém to řeší. Podle mě je rychlejší zkopírovat soubor na kartu(pokud tam už není), kartu vyndat a dát do druhéího zařízení, kde se to zase zkopíruje do zařízení. Ne složitě vyhledávat BT druhé zařízení, párovat, pak pátrat kde to je, kam se to má a pak čekat a čekat. Ale uznávám, že přes BT je to víc ajťácky. Ohromnou výhodu to má i v případě, že druhé zařízení BT nemá

Nedozvěděl jsem se, zda to chceš na pravidelnou "synchonizaci" několika většinou stejných zařízení nebo jen o nahodilý a občasný přesun (třeba v hospodě výměna legračních videek a podobných kravinek).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nejde mi o to, jestli je to "ajtacky". Proste se mi stalo, ze jsem potreboval prekopirovat pritelkyni film ( asi 120MB) a ja mel pouze n750 a ona symbian telefon a nikde v okoli zadne PC.

Prehodit karty a zkopirovat do zarizeni nic neresi. Uz drive jsem psal, ze jde o velke soubory, takze je tezko zkopiruju do zarizeni. Tak velka pamet vetsinou v telefonu nebyva.

Proto jsem chtel neco, co bych mel na svem PDA a pomoci ceho bych to v budoucnu mohl zkopirovat. Ale predpokladem je stejne, ze by neco podobneho musela mit i druha strana na telefonu.

Podobná témata

1. Přenos hlasu z i-Go
    Od kareldc_ce4you v sekci iGO
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-08-2008, 22:04
  2. Přenos SMS
    Od pajousek v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-08-2008, 14:19
  3. MDA Compact a přenos SMS
    Od MartinS_ce4you v sekci Zbývající PPC