Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Hard reset

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Ako dostat do PDA udaje po tvrdom resete . Myslím saté nastevenie , programy atd...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno pokud jsi predtim zalohoval tak snadno ActveSync:Tools=>Backup/Restore=>Zalozka Restore

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... nejjednodušší způsob je opravdu backup - ať již pomocí ActiveSyncu na PC (osobně jej nepovažuji za pohodlný způsob) nebo "nějaké" aplikace na zálohování, která se nachází přímo v ROM tvého PDA. Většinu nastavení lze rovněž získat exportem těch správných klíčů v registrech (samozřejmě musíš vědět které).

PavelR.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Igor96
    Ako dostat do PDA udaje po tvrdom resete . Myslím saté nastevenie , programy atd...
    Zkus permanent backup -> Start /nastavení /Systém /Trvalá záloha
    Uloží to Kontakty,Kalendář,Úkoly a nastavení připojení do flešky,takže když tě potká HR někde venku,alespoň nemáš v ruce mrtvou cihlu

Co je na tom negativní je to,že při každém soft resetu se tyhle údaje natahujou z ROMky ,což alespoň v mém případě trvá docela dlouho :?

Já odsobně jsem to vařešil tak,že jsem cihlu kompletně nainstaloval a nakonfiguroval a pak ,ještě než jsem do ní napral data z PC ,tak jsem provedl kompletní zálohu čistě nainstalovaného MDA na SD kartu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Butch
    Zkus permanent backup -> Start /nastavení /Systém /Trvalá záloha
    Uloží to Kontakty,Kalendář,Úkoly a nastavení připojení do flešky,takže když tě potká HR někde venku,alespoň nemáš v ruce mrtvou cihlu
    ... tato aplikace je dostupná jen u zařízení XDA1/MD1 a XDA2/MDA2.

Co je na tom negativní je to,že při každém soft resetu se tyhle údaje natahujou z ROMky ,což alespoň v mém případě trvá docela dlouho :?
    ... to lze vyřešit poměrně snadno tím, že přesuneš ze složky Windows/Startup zástupce typu xFlashMan (viz zde). Nicméně je potřeba se pak smířit s tím, že synchronizace změn, která se děje při každém softresetu nebude fungovat až doby, kdy budou tito zástupci nakopírování zpět.

PavelR.

Podobná témata

1. clean reset/hard reset HP iPAQ hx2190
    Od free-bee v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-05-2008, 11:45
  2. hard reset
    Od ArnieX v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 20-11-2005, 19:20
  3. HARD RESET U PDA