Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hard reset

Igor96 (42)|5.8.2004 17:37
Ako dostat do PDA udaje po tvrdom resete . Myslím saté nastevenie , programy atd...
Wuffi (1599)|5.8.2004 19:01
Mno pokud jsi predtim zalohoval tak snadno:D ActveSync:Tools=>Backup/Restore=>Zalozka Restore
PavelR. (2184)|5.8.2004 20:13
... nejjednodušší způsob je opravdu backup - ať již pomocí ActiveSyncu na PC (osobně jej nepovažuji za pohodlný způsob) nebo "nějaké" aplikace na zálohování, která se nachází přímo v ROM tvého PDA. Většinu nastavení lze rovněž získat exportem těch správných klíčů v registrech (samozřejmě musíš vědět které).

PavelR.
Butch_ce4you (73)|12.8.2004 11:15
[QUOTE="Igor96"]Ako dostat do PDA udaje po tvrdom resete . Myslím saté nastevenie , programy atd...[/QUOTE]

Zkus permanent backup -> Start /nastavení /Systém /Trvalá záloha
Uloží to Kontakty,Kalendář,Úkoly a nastavení připojení do flešky,takže když tě potká HR někde venku,alespoň nemáš v ruce mrtvou cihlu :)

Co je na tom negativní je to,že při každém soft resetu se tyhle údaje natahujou z ROMky ,což alespoň v mém případě trvá docela dlouho :?

Já odsobně jsem to vařešil tak,že jsem cihlu kompletně nainstaloval a nakonfiguroval a pak ,ještě než jsem do ní napral data z PC ,tak jsem provedl kompletní zálohu čistě nainstalovaného MDA na SD kartu
PavelR. (2184)|12.8.2004 11:28
[QUOTE="Butch"]
Zkus permanent backup -> Start /nastavení /Systém /Trvalá záloha
Uloží to Kontakty,Kalendář,Úkoly a nastavení připojení do flešky,takže když tě potká HR někde venku,alespoň nemáš v ruce mrtvou cihlu :)
[/QUOTE]

... tato aplikace je dostupná jen u zařízení XDA1/MD1 a XDA2/MDA2.

[QUOTE]
Co je na tom negativní je to,že při každém soft resetu se tyhle údaje natahujou z ROMky ,což alespoň v mém případě trvá docela dlouho :?
[/QUOTE]

... to lze vyřešit poměrně snadno tím, že přesuneš ze složky Windows/Startup zástupce typu xFlashMan (viz zde). Nicméně je potřeba se pak smířit s tím, že synchronizace změn, která se děje při každém softresetu nebude fungovat až doby, kdy budou tito zástupci nakopírování zpět.

PavelR.