Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Diamond 2 vs Xperia vs Omnia i8000

fisik_ce4you (115)|10.1.2010 17:58
Cauves ...
mam takove dilema. Chtel jsem se zeptat, jestli nema nekdo zkusenosti s obouma, pripadne majitelu danych MDAcek, co by mi doporucili ... limit na nakup jsem si dal 9000Kc a zatim mam objednanyho D2.
Vim, ze hlavni rozdil je v HW klavesnici. Ted mam MDA Vario a predtim Compacta, takze jde to s obema :).
Spis me zajima, celkova spokojenost ... vydrz pristroje, kvalita GPS, fotaku, celkove zpracovani. Celkem nad tim dumam, ptz mi pripada, ze Xperia ma to samy co D2, krome g-senzoru, ale zas ma klavesnici a i to je plus. Jde mi i o uzivatelsky prostredi, jestli u D2 se da zvyknout na psani sw klavesnici apd ...

Diky za nazory

edit: tak jsem pridal i do vyberu i8000, ikdyz ta uz je za 10000Kc. Vyplati se priplatit? Zkousel jsem googlit, jestli i omnia ma vibracni odezvu pri stisknuti sw klavesnice, ale bez uspechu ... muze mi to nekdo potvrdit?
James_ce4you (6)|15.1.2010 21:08
Omnii i8000 má jeden můj kamarád, a tak jsem si zkoušel jak se na ní píše, zkoušel jsem psát prsty v landscape režimu na té klávesnici od samsungu a psalo se mi dobře (a to mám celkem dost velké prsty). Vibrační odezvu při stisknutí displeje má.
TheMelin (1642)|16.1.2010 19:05
To záleží na tobě zda využiješ plně HW klávesnici a nebo na ní píšeš jen občas. Sám už jsi si to mohl vyzkoušet na tvých předchozích přístrojích. To ti nikdo neporadí. Jinak já mám Diamond 2 a ikdyž fotky z mobilu zavrhuji a nedělám, tak musím uznat že Diamond 2 má jedny z nejhezčích fotek co jsem kdy u PPC viděl.
DD_ (331)|26.3.2010 11:31
Tak mi dosluhuje Touch Cruise a potrebuju nove zarizeni.
A rozhoduju se mezi
Omnia i8000 a Diamond 2
Mate nekdo zkusenosti s obouma pripadne nekdo kdo treba presel z HTC k Samsungu?