Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTC Diamond 2 vs Xperia vs Omnia i8000

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Cauves ...
    mam takove dilema. Chtel jsem se zeptat, jestli nema nekdo zkusenosti s obouma, pripadne majitelu danych MDAcek, co by mi doporucili ... limit na nakup jsem si dal 9000Kc a zatim mam objednanyho D2.
    Vim, ze hlavni rozdil je v HW klavesnici. Ted mam MDA Vario a predtim Compacta, takze jde to s obema .
    Spis me zajima, celkova spokojenost ... vydrz pristroje, kvalita GPS, fotaku, celkove zpracovani. Celkem nad tim dumam, ptz mi pripada, ze Xperia ma to samy co D2, krome g-senzoru, ale zas ma klavesnici a i to je plus. Jde mi i o uzivatelsky prostredi, jestli u D2 se da zvyknout na psani sw klavesnici apd ...

Diky za nazory

edit: tak jsem pridal i do vyberu i8000, ikdyz ta uz je za 10000Kc. Vyplati se priplatit? Zkousel jsem googlit, jestli i omnia ma vibracni odezvu pri stisknuti sw klavesnice, ale bez uspechu ... muze mi to nekdo potvrdit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Omnii i8000 má jeden můj kamarád, a tak jsem si zkoušel jak se na ní píše, zkoušel jsem psát prsty v landscape režimu na té klávesnici od samsungu a psalo se mi dobře (a to mám celkem dost velké prsty). Vibrační odezvu při stisknutí displeje má.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To záleží na tobě zda využiješ plně HW klávesnici a nebo na ní píšeš jen občas. Sám už jsi si to mohl vyzkoušet na tvých předchozích přístrojích. To ti nikdo neporadí. Jinak já mám Diamond 2 a ikdyž fotky z mobilu zavrhuji a nedělám, tak musím uznat že Diamond 2 má jedny z nejhezčích fotek co jsem kdy u PPC viděl.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tak mi dosluhuje Touch Cruise a potrebuju nove zarizeni.
    A rozhoduju se mezi
    Omnia i8000 a Diamond 2
    Mate nekdo zkusenosti s obouma pripadne nekdo kdo treba presel z HTC k Samsungu?

Podobná témata

1. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 19:51
  2. Samsung Omnia II (I8000) - jak na aplikace a nastaveni
    Od hvezdar1 v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 07-03-2010, 20:29
  3. HTC Touch HD2 nebo SAMSUNG Omnia II i8000
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 14-12-2009, 23:15
  4. HTC Touch Diamond II nebo Samsung i900 Omnia
    Od V.S. v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-08-2009, 13:56
  5. Xperia versus Htc touch diamond 2,Htc touch pro 2
    Od Alf_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-05-2009, 13:17