Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Display se rozsviti i v rezimu stand by?

Jandy_ce4you (2)|10.1.2010 11:17
Ahoj vsem,
prosim i informaci.Pravym tlacitkem zhasnu fon,ale po chvilce se probudi a ukazuje zamek k odemceni(nesviti tedy nejake menu,ale sviti display).Jde o to,ze to docela trapi baterii a vypnout uplne ho nemohu z duvodu buzeni.Da se to nekde nastavit tma do rucniho,opetovneho zapnuti?Dekuji za kazdou radu.
Jandy
babaq (309)|11.1.2010 19:13
Mně to dělal i starší Diamond (HTC Touch Diamond), snažil jsem se přijít na to, která aplikace to dělá, ale nepodařilo se mi to. Pomohl soft reset, ale ne vždycky. Pak to přestalo a už se to objeví akorát jednou za dlouhý čas (více než měsíc).

WM mě v tomhle nepříjemně překvapily, taková nestabilita je dost o hubu.
Naposledy to pamatuju u Palmů při použití tzv. GNU češtiny... tam to byla taky ruská ruleta. Musím ale uznat, že u WM je to o hodně lepší.
tomsoft (2734)|11.1.2010 23:49
to: Jandy
Neznám moc Touch2, ale když třeba necháš zařízení jen tak ležet (nebudeš nic vypínat) tak se zamkne a zhasne samo nebo ne?
Zhasnout by tedy mělo, zamknout už je otázka další...
Pokud je ten zámek - ten AutoLock co je ve Windows, tak ten by měl jít vypnout ne?
V registrech je [HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\BackLight]
a tam je hodnota "AutoDeviceLockEnable" kde je 0 nebo 1 (0 vypnto a 1 zapnuto)
Jandy_ce4you (2)|12.1.2010 20:41
Diky moc za ochotu!!Stale na to nemohu prijit,ale zkusil jsem nastavit prave automaticky autolock (po 1 min. necinnosti) a uz je TMA...Nechapu tedy moc souvislost,ale je to tak.Jinak jsem sdocela spokojeny;).Opravdu vse jede svizne.Navigace se prihlasi do 5 sekund.Jedine,co vykopnu je G-ALARM!!(sileny zrout baterie)spolehnu se zatim na windosofsky budik.
Jeste jednou dekuji
JaNDy