Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC PocketLoox T810 - problém s wifi

scarabeus_ce4you (0)|10.1.2010 11:02
Hledám pomoc. Někdy se mi stane, že v PDA s WM5 mi nejde zapnout wifi. Když na ni ve Wireless manageru klepnu, tak se nic nestane a wifi neběží. Jediné řešení, na které jsem už dříve přišel, je factory reset, do něhož se mi ale opravdu nechce. Nemáte někdo podobný problém a nevíte jak ho řešit?
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2010 11:17
Nejde to spustit jinak, než přes Wir.manaž.? Nepomůže měkčí soft reset?
jak je to s jinou ROM nevím, ale s ohledem na malé rozšíření asi nic origo ani neorigo nebude.

Tenhle model nepatří mezi FSC nejpovedenější, bohužel. Jak jsi s tím jinak spokojený? Osobně bych asi poradil co nejrychleji se toho zbavit.
scarabeus_ce4you (0)|10.1.2010 12:41
Zkusil jsem soft i hard reset a nepomohlo to. Při hard resetu je tam ještě možnost Clean Registry (mimo ještě factory reset). Tato možnost udělá co a přijdu o nainstalovan programy? Zkusil jsem ještě wifi zapnout přes Easy2Connect a přes to wifi jede. Jenomže. E2C používat nemůžu. Koupil jsem si na to sice licenci, ale při reklamaci mi vyměnili základní desku, změnilo se mi číslo na které byla licence navázána a teď mi to nejede v plné verzi. FSC od toho dali ruce pryč. Takže to vypadá, že nezapínání wifi má spíš na svědomí WM5 než přístroj samotný.

Jinak nebýt těchto problémů s wifi (a tím, že wifi neumí WPA2), tak bych s tím byl spokojen. Jiný krpy to nedělá.
scarabeus_ce4you (0)|10.1.2010 13:05
Tak vyřešeno. Nakonec pomohl tento postup:
1) přes FSC Backup jsem si udělal zálohu device
2) Hard reset a možnost clean registry
3) po resetu obnova přes FSC Backup

No a už mi wifi jede.
Je to zajímavé, ale funguje to :)
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2010 14:03
Tak hlavně aby to vydrželo déle než den.
lilhi_ce4you (1)|28.1.2010 11:26
Tak to si měl štěstí, protože když jsem použil tuto volbu já tek můj už nenaběhl.
GeBu_ce4you (0)|28.1.2010 23:06
Tohle zařízení jsem dostal v práci (na hraní) - spokojenost nic moc, protože vždy po několika týdnech se komplet Windows Mobile zaseknou a musí se udělat reset.