Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung C6625 chyba email

Micro_ce4you (11)|9.1.2010 15:30
Zdravím mám ho pár dní a nechce a nechce mi stahovat maily. Internet jede, icq vše v pohodě ale když chci stáhnout mail tak to napíše: Chyba synchronizace, zkontrolujte připojení k internetu. Je to mobil od Vodafonu a samozřejmě předem od nich na připojení nastavený, takže nevím proč jede net ale emaily ne.
Umíte někdo poradit??
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.1.2010 10:52
Nejde stahovat nebo i odesílat? A máš správně nastavení pro e-mail v zařízení? To už jaksi ve Vodafone udělat nemohli.
Micro_ce4you (11)|10.1.2010 15:58
No když dám odeslat/přijmout hodí to chyba synchronizace, zkontrolujte připojení k nertu jak už jsem psal.
Nastavený email mám snad dobře, mám gmail a tam snad nešlo ani co podělat. Prostě jsem nastavil adresu mailu, heslo a ono si to už samo našlo ostaní věcičky pro gmail. Není to moje první WM zařízení ale nevím co s tím mám dělat, u všech mito šlapalo tak jsem nikdy tento problém nemusel řešit.
Nejde ani odesílat ani přijímat. Prostě zkontrolovat připojení k netu. co mám ale kontrolovat když net šlape....??? :?
space_cowboy (336)|10.1.2010 16:53
skus este pozriet nastavenie priamo v gmaile ci mas spravne nastavene povolenia na POP a IMAP. v pripade ze synchronizujes cez m.google.com (cize exchange like GoogleSync) mal by si mat povoleny IMAP.
Micro_ce4you (11)|11.1.2010 09:29
Tak výborně už jsem to vyřešil k mojí spokojenosti. Byla to jen drobnost ktereé jsem si nevšiml a připadám si jak malej Jarda. V nastavení emailu se to sanžíli připojovat přes wap. přepl jsem na internet a vše maká jak má.
Děkuji všem