Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Samsung C6625 chyba email

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím mám ho pár dní a nechce a nechce mi stahovat maily. Internet jede, icq vše v pohodě ale když chci stáhnout mail tak to napíše: Chyba synchronizace, zkontrolujte připojení k internetu. Je to mobil od Vodafonu a samozřejmě předem od nich na připojení nastavený, takže nevím proč jede net ale emaily ne.
    Umíte někdo poradit??
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nejde stahovat nebo i odesílat? A máš správně nastavení pro e-mail v zařízení? To už jaksi ve Vodafone udělat nemohli.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

No když dám odeslat/přijmout hodí to chyba synchronizace, zkontrolujte připojení k nertu jak už jsem psal.
    Nastavený email mám snad dobře, mám gmail a tam snad nešlo ani co podělat. Prostě jsem nastavil adresu mailu, heslo a ono si to už samo našlo ostaní věcičky pro gmail. Není to moje první WM zařízení ale nevím co s tím mám dělat, u všech mito šlapalo tak jsem nikdy tento problém nemusel řešit.
    Nejde ani odesílat ani přijímat. Prostě zkontrolovat připojení k netu. co mám ale kontrolovat když net šlape....??? :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

skus este pozriet nastavenie priamo v gmaile ci mas spravne nastavene povolenia na POP a IMAP. v pripade ze synchronizujes cez m.google.com (cize exchange like GoogleSync) mal by si mat povoleny IMAP.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Tak výborně už jsem to vyřešil k mojí spokojenosti. Byla to jen drobnost ktereé jsem si nevšiml a připadám si jak malej Jarda. V nastavení emailu se to sanžíli připojovat přes wap. přepl jsem na internet a vše maká jak má.
    Děkuji všem

Podobná témata

1. Samsung asi zítra představí nový Samsung OmniaPro 4
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 19:44
  2. Samsung C6625 dialer
    Od endymion v sekci Zbývající zařízení Samsung
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-02-2010, 19:54
  3. Reakcí: 1