Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 15 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 223

Téma: HTC HD2 (Leo) - Nové ROM, příšlušné zkušenosti atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

a jak jsi ji nainstaloval, me to stale hazi error.....(
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Jelikoz je to rom pro Evropu a ne EastEurope - coz jsme my,musis pouzit HARDSPL.Rom 1.66.405.2 ve spojeni s radiem 2.07 je vynikajici,pouzivam ji jiz 3 dny.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Jsi rychlejší Zde je rom a zde je radio.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Nové buildy a stabilita[/h]

Chlapi, sypu si popel na hlavu - do teď jsem byl zastánce nových ROM a nového GUI, ale po cca 2 týdnech zkušeností s tím rozhodně nedoporučuji. Používám ROM opravdu v širokém spektru - Exchange, IMAP, HOTMAIL + full net včetně organizace práce, FB atp., filmy, hudba atp. A bohužel jsem u nového buildu zatím vždy narazil na problém. Je to možná i špatnými kuchaři (ne špatnými, ale jak není standardní a robustní cyklus, který končí UAT, tak je to na ho.no). Většinou nešlo o kritické chyby, ale já jsem prostě pedant a prostě si nemohu dovolit sebemenší chybku... používám HD2 pro byznys.

Proto jsem zvolil Laurentia26, protože za ním je vidět opravdu kvalitní kus práce - jak podpora "celého" XD, tak i solidní beta test team atp. ROM je i podle benchmarků nejrychleší a co do stability, tak pokud nastavíte nějak rozumně kontinuálně CleanRAM, tak špička... opravdu smekám, i za dob, kdy jsem vařil ROMky pro HTC TyTN a Touch PRO, tak tohle by bylo asi tak 4 levly nade mnou

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zdravím.

Taky doporučuji Laurentius26_LEOV3.0 GER, FRE, NLD, SPA, WWE, Ultimate serie. Rychlá, stabilní, za 5 dní ani jeden zásek, vše funguje jak má, dostatek volné paměti. Prostě super!!!

link

Upraven link. Používej klikací-nejsme warez fórum. admin

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jen opravdu doporučuji aplikaci CleanRAM, která má i automatické čistění paměti na několika úrovních... Windows Mobile jsou sice super, ale i po x letech mají prostě problém uvolňováním paměti... když jsem jel na ROM více jak 2 dny v kuse, tak se RAM začala nebezpečně blížit (v prázdném stavu) k zatížění cca 80%... a nebo ráno Soft Reset

Ale jinak bomba... opravdu úžasnej kus práce!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Za vyzkoušení stojí i SKTools5q ...taktéž výborná věc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

jak nainstaluji to nove radio......??????

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

radio si stáhni třeba odsud bod z 8.1.2010
    je to shiped -připojit,sespárovat a chvilku počkat. Nevymaže se nic-ale zazálohovat všechno je vždycky k užitku ..je vždycky dobrý udělat nakonec HR.

Upraven odkaz. Používej klikací-nejsme warez forum. admin

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

no tak to nebyla zrovna dobra rada protoze na tom odkazu je pouze radio 2.06.... a ja se ptal jak nainstaluji nove radio 2.07.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

link

Upraven odkaz. Používej klikací-nejsme warez forum. admin

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Drazi,

Chtel bych smerovat dotaz na testery Romek Zkousel uz nekdo z vas Romku od Miriho v2.0 Zalozenou na Base ROM: 1.66.707.1 se systemem WM 6.5.x a Sense 2.5 ?

Zkousel ji nekdo z poslednimi verzemi radia at uz 2.07.xxx pripadne s verzi pro odemceni RAMky 576MB a tedy Radiem 2.06.50.04. ? A jak se s temito radii chova v CR (GSM, 3G, BT, WiFi ).

Jak je na tom moznost tuto Romku nasledne customizovat (Matice zastupcu 5x4, Po dlouhem podrzeni vyveseneho sluchatka zobrazeni connection manageru, baterie v procentech, atd... )

Predem diky za odpoved

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

když jsem jel na ROM více jak 2 dny v kuse, tak se RAM začala nebezpečně blížit (v prázdném stavu) k zatížění cca 80%... a nebo ráno Soft Reset
    Tak do takoveho stavu jsem se nedostal ani po 5 dennim pouzivani bez SR.Aplikace vubec nezaviram.Oficialni 1.66 si nemuzu vynachvalit.
    Divim se ti ze zkousis neustale ty kucharske pokusy,ani ty nejosvedcenejsi kuchari neumi udelat poradnou bezchybnou rom.Zatimco oficialni me toto nabidnula.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj,
    má někdo HD2 od T-mobile? Mám ho s verzí 1.43, ale nedaří se mi ani z www.htc.cz stáhnout originální ROM, protože mi píše po zadání SN, že ROM není určená pro mé zařízení, ani nemohu použít tu od SS, protože při flashování to také napíše nekompatibilitu.

Zkoušel jsem i HSPL, také hodí chybu.

Poradí někdo, prosím?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

ja mam od T-M. u me HardSPL v pohode.

Strana 6 z 15 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  2. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 15:49
  3. Nové PDA
    Od BaRs v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 15:55
  4. Nové PDA
    Od Spider_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 10-10-2004, 23:58