Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 223

Téma: HTC HD2 (Leo) - Nové ROM, příšlušné zkušenosti atp.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Originál ROM je v pohodě dostupná jak na HTC stránkách, tak i všade jinde . V servisu by neměli dělat problémy ani u nestandardní ROM, ale jistota je jistota

Počeštění dělalo problémy, ale za zkoušku nic nedáš... čeština se děje myslím díky SunnySoft Interwrite, ale jistý jsi nejsem... já to vyhodil a nepotřebuju.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]XannyTech's EVOLUTION 1.0 RC1[/h]
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=615098

Sen se splnil - jedna z výkonnějších ROM, ale s rozhraním nové verze, Task Managerem na tlačítku atp. Jdu do ní okamžitě

Windows Mobile 6.5.5 Professional
    SYS 28205 / 23518 A.K.U. 5.5.0
    BASE ROM verze 1.61WWE
    Pagepool 18 MB
    HTC Sense 2.5.1922

[h]Oprava zasekávání[/h]
    Tak nějak krátkodobé zkušenosti nutno říci, neb i přes ujištění se na mém HD2 chovala ROM divně, takřka kriticky selhávala. Nechal jsem ji několikrát v základní konfiguraci... proč několikrát? ROM mi asi 3x udělala samovolně Hard-Reset a asi tak 20x se sekla a byla prostě úplně v čudu. Nepovažuji za stabilní ROM, ale můžete zkusit a uvidíte na svém zařízení

EDIT: Tak to dělá údajně POP / IMAP účet, ale najisto to říct nelze
    EDIT: Nestabilita systému se dá údajně opravit takto (+ SR) - vyzkouším:
    Kód:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Services\AMeBa]
    Citace Původně odesláno od triperko
    Jen bych dodal, že ten klíč se má smazat + SR
    EDIT2: Problém se zdá být vyřešen, uvidím časem, ale zatím to vypadá nadějně.[/quote]
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00339114_EVOLUTION_RMX.jpg 
Zobrazení: 56 
Velikost: 165.3 KB 
ID: 11188  

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Ja na EVO1 jedu od vcerejska a je v pohode, pekna grafika, zadne zaseky.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Take zkousim tuto rom a zatim se jevi velice sympaticky.Skvela grafika,slusny vykon a po smazani toho klice se zda,ze bude i stabilni.Pravda je ze predtim se tel. nekolikrat zasekl.Zkousel jsem nekolik rom s wm 6.5.x, ale zadna nevydrzela dele nez hodinu.Tahle se jevi jako nejlepsi, takze ji zatim necham a budu zkouset.
    Jeste dodam.ze MaxManila 2.8.1 beta funguje bez problemu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]XannyTech Evolution Release Candidate 1 - zkušenosti[/h]
    http://www.ce4you.cz/forums/view_top...xx#post-339114

Po aplikování fixu na aMeBu se z toho stalo předoucí koťátko... moc milá grafika, relativně spolehlivé a rychlé. Paráda... velmi dobře zpracovaná ROM a v rámci tohoto buildu s grafickým udělátkem na tlačítka je oproti konkurenci nejrychlejší.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Touch-IT Black Leo HD2 - v3.0[/h]
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=617492
    - Opraven MS Word 2010
    - Rychlostní vylepšení
    - Čištění registru
    - Build 23518
    - NetCF 3.5
    - Sense 2.5.19222911.0
    - Chainfires driver patch 1.1
    - X-task (Taskmanager)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

[h]PagePool - zkušenosti s optimálním nastavením[/h]
    Tak zas po kratší době ahojec všem...
    Malinko jsem zkoušel různý romky a nějak-až na pár vyjímek vše v normálu :-)))) jednoduše řečeno - každý si musí tak trochu vybrat podle sebe.Já mám spokojenost s 1.48 kvůli stabilitě i výbavě..... trošku mě vadila tak trochu rychlost s radiem 2.05.... čili jsem zkusil zaměnit za radio 2.06 a k tomu jsem zvednul PP na 18 Mb.Zdá se to výborný prozatím .... rychlost ,stabilita je jak je žádoucí :-) . Nemusim snad zdůrazňovat že HARDRESET je žádoucí .Odmazat a nebo odinstalit nepotřebný plívy a je kupodivu i dost místa všude :-)PROČISTIT nějakým nástrojem!!- je jich celá řada... Češtinu lze v pohodě doinstalovat protože IDSka zůstaly... Zkusil jsem s PP 20 Mb -i to je super, ovšem ty překotný instalace- co skoro každý používá- by né každý pobral co se to vlastně děje :-)).Je ostatně i pro mě záhadou proč se používá obvykle PP 15 Mb - i na 1.61....--- profesor SNAP si dokáže poradit v pohodě i s horším SW+ HW.Když bude někomu potřeba tak písnu jak na to radio ...

http://uloz.to/3642195/ruu-leo-pp-18.rar

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

[h]Topix 1.1.3 - zkušenosti[/h]

Jedu na Topix 1.1.3. už 4-tý den a velká spokojenost. Je ovšem pravda, že mám vypnuté sense a používám spb mobile shell. Řekl bych, že proti origo 1.48 se zlepšila výdrž na baterie, přibyla možnost mapovat aplikaci na akci long press button1 a stabilita je vynikající. Grafika je spartánská, ale to je u autora zvykem, funkčnost před pozlátkem.
    Máte někdo zkušenost romkama bez sense od Freyberryho?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

[h]freyberry 5.3 lite 2801[/h]

jedu na freyberry 5.3 lite 28014 (bez sense) od pondelka.
    rychla, stabilni, ma nekolik nepodstatnych nedodelku (tradicni dialer keyboard overlay, v IE se mi zobrazuji nektere stranky buhviproc v Courieru) - ale jinak WM6.5.3 jsou prima, zpatky k 6.5 se mi nechce
    Legend trailer 480p mi CorePlayer v benchmarku prehral na 118%, takze s rychlosti taky spokojenost.

EDIT: Tak Courier konecne odstranen, stacila mensi uprava registru Pocket IE

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Schvalne jsem zkusil to video , ukazuje mi to 142% ... samozrejme na stejne ROM

mimochodem tahle ROM co uvadis je pekne zlotrila , vlastne k nepouziti - zarizeni kde nefunguji maily je docela k nicemu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zvlastni, zadny problem s mailama nepocituju, muzes to rozvest?
    Benchmark zalezi i na dalsich nainstalovanych aplikacich a na verzi prehravace.
    Jakou nezlotrilou ROM na 6.5.3 a bez sense bys z dosavadnich zkusenosti doporucil?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]XannyTech EVO 1 - dlouhodobější zkušenosti[/h]

Nechal jsem si tam tuhle ROM - nejen proto, že je poměrně pěkně a kvalitně zpracovaná, ale určitě i z důvodu, že je stále na předním místě co do výkonu (mezi tímto novým buildem) - a ani mezi ostatními nemá špatné výsledky. Je to tak, ROM ani prakticky po týdenním používání neindikuje nějaké problémy, nedodělky, či nestability. Šlape dobře a po smazání registrového klíče AMeBa není problém. Měl prakticky skoro všechny ROM s novým buildem, ale tahle mi subjektivně přijde opravdu nejsvižnější. Jsem zvědav, kdy se z release candidate stane final

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

czbird : no zkus zakladni vec - pridat si novy account :-) ... bez problemu funguje stejna ROM s tim nizsim buildem ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od JecminekMaselnik
    [h]Topix 1.1.3 - zkušenosti[/h]
    Máte někdo zkušenost romkama bez sense od Freyberryho?
    Od rana jedu na light verzi od Miriho, nahran Shell a zda se v pohode. Rychla, stabilni a se spoustou uvolneneho mista v pameti.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Losos
    czbird : no zkus zakladni vec - pridat si novy account :-) ... bez problemu funguje stejna ROM s tim nizsim buildem ....
    Ale ja pouzivam tu s nizsim buildem - 28014, ne 23518.
    Mam pridany GMail pres IMAP a zadny problem...
    Kazdopadne dik za tip nechodit do 23518

Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 05:28
  2. Reakcí: 394
    Poslední příspěvek: 05-07-2009, 16:49
  3. Nové PDA
    Od BaRs v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 16:55
  4. Nové PDA
    Od Spider_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 11-10-2004, 00:58